2733
2734
عنوان

توروخدا جواب بدین

220 بازدید | 15 پست

من ۵ روز مونده ب پری دوهفته پیش دکتر خیلی بهم امید داد گف دوهفته بعد بی بی چک اتجام بدم تا دیروز سوزش معده داشتم طرف چپ تخمدانم یکوچلو بزرگتره وقتی با دستمال پاک میکنم خودمو مایع قهوه ای کم رنگ هس ۵ساله منتظرم خواهشا  بگین باردارم؟یاامیدوار نباشم

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا ک لک لانه گزینه باشه و خبرای خوب بشنوی توکل کن بخدا 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2731
2738

عزیزم ما که با این توضیح مختصر نمی تونیم اظهار نظر کنیم حتی همون متخصص هم نمیتونه...فقط بر اساس شرایط موجود احتمال میدن...البته تو دوران لانه گزینی جنین این ترشحات هست..انشالله که خیره

"تو"تنها دعای قشنگ منی،مبادا کسی از خدا ،بی خبر برای خودش آرزویت کند.
فعلا بی خیال باش تا ببینی چی میشه.لکع قهوه ای میتونه لکه لانه گذینی باشه یا لکه شروع پریود.معلوم نمی ...

مشکل اینجاس که اصلا ترشحات ندارم خیلی خیلی مختصره که اونم اگه پاک کنم معلوم میشه.ولی یوقتایی تخمدانم تیر میکشه سوزش معده دارم 

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
عزیزم ما که با این توضیح مختصر نمی تونیم اظهار نظر کنیم حتی همون متخصص هم نمیتونه...فقط بر اساس شرای ...

ترشحاتم خیلی کمه باپاک کردن مشخص میشه 😔

مشکلت چیه که پنج ساله منتظری 

مشکلم دکترا هیچوق جواب درست نمیدادن ولی همشون این حرفو میزدن که هورمون مردانه من بیشتر بود

مشکلم دکترا هیچوق جواب درست نمیدادن ولی همشون این حرفو میزدن که هورمون مردانه من بیشتر بود

نا امید نشو انشاالله به زودی زود مامان میشی

اگه بدونی من چیا کشیدم اما الان خدارو شکر  ماشاالله یه دختر ناز دارم 

دخترم و شوهرم زندگی منن تاج سرمن...خدا شکرت ممنونتم♡♡♡
2706