2737
2739
عنوان

سونو چیزی نشون نداد بچه ها😓

| مشاهده متن کامل بحث + 6720 بازدید | 181 پست
رفتم بمیرم دنیا رو سرم خراب شد..24 سالمه. مرسی از همگی خداحافظ 

ای بابا خیلی ناراحت شدم بغضم گرفت،سنشم خوبه اصلا کم نیست من تو سن 24 14سال بود ازدواج کرده بودم،اما من عقلم کامل میرسید همه چیو میدونستم بچم11سالش بود فکر کنم تو 24سالگی بود

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
پدر شوهرم خیلی منتظر بود خبر بارداری بش بدیم رفت کلی شیرینی خرید و شاد شدن دورهم جم شدن دیشب و..الان ...

بگو اشتباه شده بود جواب ازمایش . و خواهش میکنم ازت باردارشدی تا ۳ ماه ب هیشکی نگو

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر شوهرم خیلی منتظر بود خبر بارداری بش بدیم رفت کلی شیرینی خرید و شاد شدن دورهم جم شدن دیشب و..الان ...

بابا من هر سال عید که میشه می رم شمال میگم بار دارم پدر شوهرم زود  شیرینی میخره   بعدشم جنابعالی بجای اینکه دنیا رو سرت خراب شه و استرس بکشی باید اقدام کنی ... شاید تخمک خانم منتظر اسپرم باشه . فولی که داشتی داروها بیشتر شم کردن و قوی تر .. آزاد هم که شده ... شاید دو هفته دیگه آزمایش واقعی مثبت شه دیوونه 

اگه جای من بودی که 4 سال اقدام بعدش ی بارداری پوچ و .. ی تخمدان ضعیف ... ی شوهر بچه دوست .... چیکار میکردی ... 

منم مثل تو جنین قلبش تشکیل نشده بود جد و ابادمون   خبر داشت...

قلب تشکیل نشد .. به همه گفتیم سقط شده ... کاش ب هیچ کس نمیگفتیم

2731

سلام صبح بخیر بچه ها.میگم این علایم سرگیجه و حالت تهوع و بی اشتهایی و زیر دلم تیر میکشه و ادرارم زیاد شده هم ماله این آمپولاست؟؟؟

چه خوب است که من قرار است مادرت باشم،قرار است صدایم کنی،قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی👼😚😚

عزیزم سونوگرافی از هفته 5 به بعد میتونه باردار بودن یا نبودنتو نشون بده. اگه دودل هستی برو سونوی واژینال یا شکمی بده که مطمن بشی. من پیش دکتر شاکری رفته بودم هفته 4 بارداریمو تشخیص داد.سایتش www.shakeri.ir  شمارش 02188502324

عزیزم چرا آنقدر زود به همه اطلاع دادی .

همیشه تا سه ماه صبر کن که هم صدای قلبشو بشنوی و هم غربالگری اولو رفته باشی . بعد به بقیه بگو . نه اینکه تا بی بی مثبت دیدی به همه بگی . هزار جور اتفاق ممکنه بیفته . مثه خورده من که هفته یازدهم بارداری سقط شد . 

متاسفم برای اون دکتری که هیچی به شما نگفته .

آخه آمپول اچ سی جی تا دو هفته مثبت کاذب نشون میده .

همیشه هم برای بی بی چک و آزمایش خون ، صبر کن تا ده روز قاعدگیت تاخیر بیفته عزیزم . نه اینکه تا اقدام کردی ، بی بی چک بزنی . و منتظر مثبت بودنش بشی . 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
عزیزم سونوگرافی از هفته 5 به بعد میتونه باردار بودن یا نبودنتو نشون بده. اگه دودل هستی برو سونوی واژ ...

عزیزم ایشون آمپول اچ سی جی زده . سطح هورمونش رفته بالا و کاذب مثبت شده . این آمپول تا دو هفته مثبت کاذب نشون میده . 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2738

بچه ها پس این حال بدم این سرگیجه این بی اشتهاییاین ادرار زیاد این زیر دل تیر کشیدن از چیه از آمپوله؟

چه خوب است که من قرار است مادرت باشم،قرار است صدایم کنی،قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی👼😚😚
بچه ها کسی تا حالا مثه من بوده که تو هفته های اول آزمایش خونش مثبت بشه..؟تروخدا بیاید چیزی بگید نکنه ...

اره من روز موعدم ازمایش خونم مثبت بود ولی بعد دوهفته خونریزی افتادم رفتم سونو گفت اصلا باردار نیستید 

بچه ها یعنی امکان نداره این ماه باردار بشم آخه من سه بار اقدام داشتم روز شیشم..هشتم..دهم..

بچه ها یعنی امکان نداره این ماه باردار بشم آخه من سه بار اقدام داشتم روز شیشم..هشتم..دهم..

کی گفته امکان نداره باردار باشی

هرچیزی ممکنه ولی الان برای تشخیص زوده باید تا روز موعدت صبر کنی عزیزم

انشاالله که بارداری این ماه

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

یه روز درمیون اقدام داشته باش انشاا... همین ماه بارداری

چند وقت هس تو اقدامی؟

خداجونم شکرت😍
2706