2737
2739

عزيزم خيلي نگرانت بودم خوب شد ديدم اسمتو... لطفا حالا ك تصميمتو گرفتي حداقل اول پول و جعيزيتو بگير بعد طلاق بگير ميترسم بزنن زيرش همونم بهت ندن 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی هاشرایط شمارودارن متاسفانه وضعیت جامعه ماخیلی بد شده خیانت زیادشده تعهدوجودنداره 

سعی کن قوی باشی وباتفکرتصمیم درست بگیری  مطمئن باش کسایی که این کارروباشماوزندگیت کردن خیروخوشی نمیبینن 

برات دعامیکنم بهترین هابرات رقم بخوره وهرچی خیروصلاحت هست همون بشه

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2731
الان شوهرت چیکار میکنه؟میاد خونه حرفی نمیزنه باهات؟معذرت خواهی نکرد؟پشیمون نیست؟خیلی زور داره که راض ...

نه از من معذرت خواهی نکرده

..فقط میگه میخوای بمون هروقت پول داشتم طلاقت میدم

میخوای هم برو.

نه از من معذرت خواهی نکرده ..فقط میگه میخوای بمون هروقت پول داشتم طلاقت میدم میخوای هم برو.

ببین باز اگه با ی آدم رفیق شده بودو مثل آدم رابطه داشت آدم دلش نمیسوخت. ی متاهل با دوتا شکم زاییده و اونم تو دستشویی محل کار. اونم پشیمون نباشی. 20 ساله. اصلا ب سازش فکر نکن. چون باز اگه شرمنده بود تلاش می‌کرد ی چیزی. ب نظر من اینم ک زود فهمید هکش کردی شاید مادرش بهش گفت ک یبار ب طلاق نرسی خونش بری. نمیدونم. خیلی ب فکرتم و هر روز دنبالت میکنم. 

2740
نه از من معذرت خواهی نکرده ..فقط میگه میخوای بمون هروقت پول داشتم طلاقت میدم میخوای هم برو.

تهدیدس کن بگو اب از سر من گذشته به شوهر زنه میگم با هم پدرتون رو درمیاریم 

اخرش اینه میرم زندان از جیزی نمیترسم

مطمعا باش با عموش ساختو پاخت کردن از ترسشون اگر شوهر زنه بفهمه پدرش رو درمیاره

شاکی دو نفر بشه قاضی دستور پرینت اس ها رو بده میشه رابطه نامشروع 

تو هم جدی باش نترس از تهدید هاشون بزار همکاری کنن باهت طلاقت رو بگیری خلاص بشی

نمیده اینم شوهرم نمیده عموش میده.نمیدونم چی بگم..نمیدونم اره 50 تومن وامم میگیرم قرضم میکنم ی خونه ن ...

عزیزم سمساری میزنه رو مال . اگر کلا ۵۰ میلیونم پول داده باشی بخاطر وسایل خونه تهش ۲۰ تومنم ازت برنمیداره. اخه چطور میخوای آبش کنی؟

نمیدونم چرا اینقدر نا امیدی ک نمیری دنبال مهریت. وقتی مهریتو بذاری اجرا خود بخود به غلط کردن میفته‌ . نیاز نیست جتما کسی رو داشته باشی ک پیگیر کارات باشی

زبانی که حق را نگوید به درد لیسیدن بستنی میخورد.

عزیزم خیلی دعات میکنم امیدوارم بهتربن تصمیم رو بگیری. از خدا بهترین هارو میخوام برات. خدا حواسش به همه چیز هست .واقعا میگم هیچ وقت پششتو خالی نمیکنه. 

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
من مدرک ندارم کسیم ندارم کمکم کنه بیفتم تو دادگاه ها و دنبال طلاق و مهریه...25 تومن با کالاها...کالا ...

آفرین بهترین کاره توی این شرایط

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

عزیزم خیلی برات ناراحت شدم از این همه فشار و از یه طرفی خوشحالم چون واقعاً خدا دوستت داره و زود شناختی این شوهر نامردت را واسه جا و مکان برو خونه مادریت ناپدریت منت بذاره اصلا مهم نباشه برو یه سالی اونجا باش تا بتونی پول بیشتری بدست بیاری صبح تا شب هم برو سرکار و درس و برنامه هات حداقلش جای خواب و یه غذای گرم هست بخوری درسته مادرت پشتت را خالی کرده ولی بهرحال دخترشی پاره تنشی 

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین

فقط یکی از خانوما گفت مهریتو محضری نبخش بعد از طلاق بذار اجرا. گفت تا چهار ماه فر صت داری بذاری اجرا

حالا که اونا اینقدر نامردن تو هم نامرد باش

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم...