2737
2734

ایشالا شوهرت سرعقل بیاد

خدا برا باعث وبانی نابودی زندگی ها نسازه

امشب برات از ته دل دعا میکنم هرچند گناهکارم 

اما بچه شیرمیدم شاید صدام ب جایی رسید

😔😔😔

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا شوهرت سرعقل بیاد خدا برا باعث وبانی نابودی زندگی ها نسازه امشب برات از ته دل دعا میکنم هرچن ...

نه نمیخوام سرعقل بیادددد....تصمیمو گرفتم 25 تومن با کالاها.. که بفروشم یه 50 تومنی دستمو میگیره دعا کنید زودتر خلاص شم

2731
نه نمیخوام سرعقل بیادددد....تصمیمو گرفتم 25 تومن با کالاها.. که بفروشم یه 50 تومنی دستمو میگیره دعا ...

خدا کمکت کنه

بمیرم برات هیچ چیز مثل خیانت بد نیس.

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
مریم جونم از تە دلللل برات دعا کردم   تاپیکایی کە دعا میکردن گفتم برای دوستم دعا کنید &n ...

تاپیکاتو دیدم امیدوارم هیچوقت غم تو دلت نیاد ممنونم...به همون 25 تومن راضی شدم بیشتر از این نمیکشم دعا کن زودتر تموم بشه..وقتی میبینمش حالم بد میشه...

نه نمیخوام سرعقل بیادددد....تصمیمو گرفتم 25 تومن با کالاها.. که بفروشم یه 50 تومنی دستمو میگیره دعا ...

مریم وڵی اون شکایتە رو بکن 

بگو شکایت میکنم  برای اون اس ام اس

وقتی پس میگیرم کە تعهد بدە طلاق بدە با اون مبلغ و چیزی کە خودتون توافق کردین

2738
مریم وڵی اون شکایتە رو بکن  بگو شکایت میکنم  وقتی پس میگیرم کە تعد بدە طلاق بدە با او ...

من مدرک ندارم کسیم ندارم کمکم کنه بیفتم تو دادگاه ها و دنبال طلاق و مهریه...25 تومن با کالاها...کالاها رو میفروشم ی 50 تومنی دستمو میگیرخ حداقل میتونم ی اتاق برای خودم بخرم...میخام بعد طلاقمم مستقل بشم..بزودی...

تاپیکاتو دیدم امیدوارم هیچوقت غم تو دلت نیاد ممنونم...به همون 25 تومن راضی شدم بیشتر از این نمیکشم د ...

برای دعا خودم تاپیک نزدم 

چون یە عدە بیمممار یان میگن 

یلدا رو میگی ؟ یلدا رو میگی ؟ 

بعد هم گزار میزنن 

ولی رفتم تو تاپیک بقیە ی بچە ها 

گفتم همە برات دعا کنن 

مریم ترسم از اینە کە اون پول و وسایل هم دبە  کنە و بعد هم ٨لاق ندە و اذیت کنە 

سفتتت بگیر  ، بگو شکایت میکنم ، وقتی پس میگرم کە طلاقمو بدە و پولی کە توافق شدە

برای دعا خودم تاپیک نزدم  چون یە عدە بیمممار یان میگن  یلدا رو میگی ؟ یلدا رو میگی ؟&nbs ...

فردا میگم پول بده و امضا کنه وسایلمو ببرم بقیه کارای طلاقو بیاد نیشابور انجام بدیم..

مریم زنگ بزن 123

بپرس کجا مشاورەحقوقی بگیری کە 

ی وقت کلکی سوار نکن چیزی اضافە کنن

هرچی امضا کردی چسب بزن روش 

بگو فقط دفتر خونە میام کە اونجا  توافق رو ثبت کنیم  

کاغذ دست نویس قبول ندارم 

مریم زنگ بزن 123 ی وقت کلکی سوار نکن چیزی اضافە کنن بگو فقط دفتر خونە میام کە اونجا  توافق رو ...

اره میشه دفتر خونه برم ثبت کنم که اره من مثلا 25 میلیون پول و کلیه اساس ک کالا رو برای خودم برداشتم بر ازای طلاق توافقی؟بعد اینا رو بردارم با پول برم و نیشابور دنبال کارا

2706