2737
2739
اره میشه دفتر خونه برم ثبت کنم که اره من مثلا 25 میلیون پول و کلیه اساس ک کالا رو برای خودم برداشتم ...

دقیق نمی دونم اون شمارەی وکیلە  کە بهت دادن سیو کردی زنگ بزن بپرس 

گفت خیلی مرد باخدا و خوبیە ، راهنماییت میکنە  ، حتما زنگ بزن کە سرت کلاە نذارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کدوم وکیله؟

همون کە یکی از بچە ها شمارەش رو داد 

متاسفانە فامیل ما امشب پڕواز داشت 

فعلا ایران نیست  کە بهش زنگ بزنم 

ولی  همون شب تو تاپیک ی خانمی ی شمارە داد بهت 

یادمە گفتی سیو میکنم شمارە رو

وکیلە مشهدی بود

بدبختی من یکی دوتا که نیس  الان وقت گم شدن قباله ام بود...

امیدوار باش ، خدا بزرگە ، همون خدایی کە دست حسنو تو سومین روز خیانت رو کرد برات 

بعدش هم نذاست ازش  بیماری بگیری و بچەدار شی و ... بد بخت شی

امیدوار باش ، خدا بزرگە ، همون خدایی کە دست حسنو تو سومین روز خیانت رو کرد برات  بعدش هم نذاست ...

نظر تو چیه منکه نمیتونم کل مهریمو بگیرم چون کسی ندارم  و بعدم اون لج میکنه طلاقم نمیده ...این راه بهتر نیس؟

2738
نظر تو چیه منکه نمیتونم کل مهریمو بگیرم چون کسی ندارم  و بعدم اون لج میکنه طلاقم نمیده ...این ر ...

مبلغی کە گفتی کمە 

ولی  بازم خودت اون نامردو بهتر می شناسی راستش اگە پنجاە تومن دستتو بگیرە و فوری باشە و بی دردسر 

بد نیست 

ولی  کاش میگفتی لااقل دە تاز سکە ەاتو نقد بدە

مبلغی کە گفتی کمە  ولی  بازم خودت اون نامردو بهتر می شناسی راستش اگە پنجاە تومن دستتو بگی ...

نمیده اینم شوهرم نمیده عموش میده.نمیدونم چی بگم..نمیدونم اره 50 تومن وامم میگیرم قرضم میکنم ی خونه نقلی بخرم وسیله نداشتم نداشتم یه جا باش ک بی سقف نمونم

با شوهرتم هم حرف زدی چی گفت؟ 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
نمیده اینم شوهرم نمیده عموش میده.نمیدونم چی بگم..نمیدونم اره 50 تومن وامم میگیرم قرضم میکنم ی خونه ن ...

باشە عزیزم 

مریم تو روخدا اگە اون دفعە این اشتباهو نمیکردی الان مدڕک اثبات خیانت دستت بود 

دیگە این بارو شل نیای هااااا

شمارە وکیل داری یا نداری ؟؟؟؟

بپرسم بزات ؟

باشە عزیزم  مریم تو روخدا اگە اون دفعە این اشتباهو نمیکردی الان مدڕک اثبات خیانت دستت بو ...

بپرس حالا ک قباله ام نیس و راه دوره من چکار کنم؟میتونم بریم جایی امضایی چیزی بکنیم من حق حقوقمو بکیرم بعد بریم نیشابور برای کارهای طلاق

میگه هیچی ندارم نمیدم.. .میگه همون 13 تومن کالاهم نمیده...باعموش حرف زدم گفتم من نیاز دارم قرار شده ...

فردا وسایل خونه رو جمع میکنی بری؟ عزیزم ان شاء الله بحق این شبای عزیز هرچه زودتر مشکلت حل شه و دلت آروم شه

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
2706