2737
2734
عنوان

بزرگ ترین مخفی کاریتون در قبال شوهرتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 3292 بازدید | 109 پست

اونور گفتم دیابتمو قبل ازدواج از شوهرم قام کردم دوسش داشتم ترسیدم قبول نکنه ولی الان خیلی پشیمونم😢

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پنهان كاري خاصي ندارم 

ني ني سايت هم ميدونه كه ميام ولي چون از نظرش خيلي كار چيپيه اين كار، سعي ميكنم كمتر بفهمه كه چقدر ميام😅

و ديگه يه سري مسايل خانوادگي خودم كه مربوطبه خانواده خودمه فقط رو نگفتم 

اونور گفتم دیابتمو قبل ازدواج از شوهرم قام کردم دوسش داشتم ترسیدم قبول نکنه ولی الان خیلی پشیمونم😢

هنوز نمیدونه 

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧
هنوز نمیدونه 

چرا طوری وانمود کردم که بعد یکسال تو خوته خودش گرفتم ولی خب نمیدونه از اول داشتم بدونه شاکی میشه حقم داره خیانته دروغه 

خودمو مخفی کردم  نمیتونه پیدام کنه بریم سر خونه زندگیمون

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
عیب نداره بابادیابت که خدا نکرده چیزی نیست الان همه مریضن بخدا

باشه ولی اون حق انتخاب باید میداشت 

اگه خود من بودما جرش میدادم 

مهم تر از همه بچه هامونم مبتلا میشن اینه که حق انتخاب باید میداشت چون دربارع بجه هاش....

فقط التماسش 💙💙😂😂😂

آره😂😂😂دلیل ازدواجمونم همین التماسای رویای لنتی بود😂😂😂😂میگفتم بهتر ازین گیرت نمیاد قدرش و بدون

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
آره😂😂😂دلیل ازدواجمونم همین التماسای رویای لنتی بود😂😂😂😂میگفتم بهتر ازین گیرت نمیاد قدرش و بدون

زرنگ😂😂😂

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2706