2737
2739
عنوان

مادرشوهرم الان اومد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 58 پست

اینجور آدما خیلی رومخن خیلییییی😒

منم زنداییم این مدلیه.یبار به یکی از دخترا فامیل گفت چرا لاک زدی شما نفهمید نماز نمیخونید.

اگه بحث حرمت فامیلی و سن نبود جررش میدادم.

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شب قدری رو بیخیال شید تو رو خدا ...مادرشوهر و خواهر شوهر و یا هرکی .... هر کسی رو ب حال خودش رها کنی ...

بهش میگم شب قدر میخوام نماز شب قدر بخونم میگه قبول نیست میگم چرا میگه جون نماز روزمره رو نمیخونی میگم ربطی نداره

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤

بگو ما سعادت همنشینی با شما تو بهشتو نداریم اخه 😕

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
نمیدونم چرا بعضی آدمهای مذهبی اینجورین.انگار طلبکارن از بقیه.طلبکار و عصبانی

باید و نبایدهایی که تو ذهنشکن برای خودشون دادن به اعثابشون فشار میاره ، الان که ماه رمضونم هست گشنگی هم مزید بر علت شده .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2738

شما که جوابشو دادین دیگه چرا ناراحتی. حرفتم درست نیست که بهش میگی آشغال!!!!!

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

خانواده شوهر منم گفتن چرا نماز نمیخونی ؟ گفتم خیلی خوندم حفظ شدم دیگه ، دیدن با من بحث نکنن منافع بیشتری براشون داره . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
شما که جوابشو دادین دیگه چرا ناراحتی. حرفتم درست نیست که بهش میگی آشغال!!!!!

چرا پاشده تو این شب بهم این حرفارو میزنه اونم جلوی خانوادم 

شوهرم دوست بودم

خب پس چرا میگی کور بوده 

نباید به نمازت گیر میداد ولی یه جوری میگی انگار اون انتخابت کرده و کور بوده ندیده. 

نمازی که به خاطر این و اون خونده بشه ارزش نداره امشب هم هرچی دوست داشتی بخون 

ولی از قدیم میگن به حرف نگاه کنید نه به زننده حرف

یکم راجع به اثرات نماز بخونشاید متقاعد شدی♥️♥️

یه چیزی بگم سریع جبهه نگیریدا..نظرمه..به عنوان یه مادر ..ادم وقتی بچشو داره بزرگ میکنه چه دختر چه پسر در نورد ایندش و همسرش یه فکرایی میکنه و میخاد و وقتی خلافش میشه عصبی میشه مثلا یکی میخاد عروس ایندش محجبه و نماز خون باشه یا یکی میخا یه خانم امروزی باسه یا یه شوهر ه قد بلند خوس تیپ یا خانواده دار..الان مادر شوهر ایشونم همینه دوست داشته عروسش متدین تر باشه البته طرز بیان کردنش اصلا درست نبوده جه برسه جلوی  خواهرش میتونه خیلی با روس های بهتری ترغیبش کنه...البته اینکارا تو دوران عقد و نامزدیه بهتر جواب میده

به نطرم حرف بدی نزده. اگه مادرخودتونم بهتون میگفتن چرا نماز نمیخونی بازم ناراحت میشدی؟ اونم به چشم م ...

جلوی خانوادم بهم این حرفارو زد من دوست ندارم تنهایی میگفت بهم ناراحت نمیشدم

2706