2737
2734
عنوان

بی بی چک

198 بازدید | 8 پست

سلام من ۱۵سیکل امپول اچ سی جی زدم ۴تا فولیکول خوب داشتم و ۱۹سیکل رفتم سونو گفتن دوتا کیست دارم و فاقد مایع ازاد و فولیکول بالغ نداشتم

سیکلام ۳۰روزه اس البته گهگاهی عقب میفتن ۱خرداد بی بی زدم منفی شد یعنی هنو از موعد نگذشته بود یعنی دیگ کلا بارداری منتفیه ن؟؟؟من سینه هام خیلی درد میکنه و رگاش سبز سبزن و پایین شکمم درد داره و دکترم واسم متفورمین تجویز کرده بخاطر اونه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فولیکول بالغ نداشتی عزیزم فک نمیکنم باردار باشی . عدم مایع آزاد هم یعنی اصلا فولیکول آزاد نشده

۱۴سیکل داشتم و گفتن فوق العاده ان امپولو ک زدم گفتن ازاد شدن ولی دوتاش کیست خونی شدن!!من همش امیدوارم ک شاید معجزه ای شده باش

متقورمین فقط اگه عوارض داشته باشه یکمی حالت تهوع و دردمعده ممکنه داشته باشه . تنبلی داری؟

اره خیلی حالت تهوع دارم تازه اولین باره دارم میخورم

اره تنبلی دارم با ذخیره بالا!!

ب نظرت با ذخیره بالا امکان بارداری هس؟؟

اره خیلی حالت تهوع دارم تازه اولین باره دارم میخورم اره تنبلی دارم با ذخیره بالا!! ب نظرت با ذخیره ...

بخاطر داروهاست حالت تهوع ات

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
اره خیلی حالت تهوع دارم تازه اولین باره دارم میخورم اره تنبلی دارم با ذخیره بالا!! ب نظرت با ذخیره ...

متفورمین خارجی بخور خیلی بهتره تاثیرش من با همین متفورمین باردار شدم تنبلی هم داشتم . انشالله بارداری هیچی چیزی غیر ممکن نیست عزیزم  . من یکسال طول کشید باردار شدم هر ماه هم فولیکول بالغ و عالی داشتم ولی نمیشدم

2738