2733
2739

دوستان اگه میتونید یه راه حلی نشون بدید بهم دیگه خسته شدم مشککلم  کار همسرمه و شراکتش با داداششه ده ساله ازدواج کردم خیلی راههارو رفتم فایده نداشته قهر و دعوا و زبان خوش همه جورره ولی هر سری یه چیو بهونه میکنه میگه نمیشه فعلا توو این شر ایط اقتصادی کارمو سوا کنم خیلی مشکلات دارم اگه هستید بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب چه اشکالی داره شریک باشه با داداشش 

اخه شما نمیدو نی همه چی دست اوونه شوهر من حتی یه هزار تومن هم تو جیبش نمیذاره ما اگه کوچکترین چیزی برای خونه لازم داریم شو هرم با برادرش باید بره بخره ولی ما از هیچ خرید اونا خبر ند اریم کلی وسایل برای خونش میخره به اسم مامان باباش ولی دریغ از کوچکترین وسیله ای که من اضافه کنم کلی طلا خرید به خدا بحث حساددت نیست من گفتم واگذارش کردم به خدا چو ن مغز شوهرم انگار پر شده حرفهای من تاثیری نمیذاره روش 

اخه شما نمیدو نی همه چی دست اوونه شوهر من حتی یه هزار تومن هم تو جیبش نمیذاره ما اگه کوچکترین چیزی ب ...

عـــــه وااا چقد عصاب خورد کن   

من مال پنج سال قبلم بیخود از تو توقع داره قلبم 
کامل درکت میکنم خیلی بده شراکت همسر منم با داداشش شریکه همش دارم خود خوری میکنم اصلا هم به حرفم گوش ...

خیلی بده باز اگه حسابش جدا بود هیچی نمیگفتم ولی عین چی از سادگی شوهرم سواستفاده میکنن خسته شدم 

خیلی بده باز اگه حسابش جدا بود هیچی نمیگفتم ولی عین چی از سادگی شوهرم سواستفاده میکنن خسته شدم 

دقیقا مثل شوهرمن برادر شوهرم قشنگ پولد رو خرج میکنه واسه زن و بچش اونوقت شوهرمن یکسره حقوق منو خرج میکنه اه اعصابم بهم ریخت

2738
عـــــه وااا چقد عصاب خورد کن    

خیلی حالا این یه گوشش بود تازه زنش کلی قیافه میگیره واسه من انگار من حق اونو میخو رم خیلی اددمای رو مخی ان نمید ونم چه جوری شوهرمو بفهمونم مثلا حساب کن رابطه برادرشوهرم با شوهرم خوبه یه جوری رفتار میکنه شوهرم نرنجه ولی با من اصلا خوب نیست محل نمیده بهم منم فقط در حد یه سلام در صورتیکه شوهر من با جاریم خیلی صمیمانه برخورد میکنه بهش میگم چرا میگه من شخصیتم همینه میگم منو بی ارزش میکنی با این کارت ولی اصلا انگار این ادم خوب و بدد نمیفهمه 

خیلی حالا این یه گوشش بود تازه زنش کلی قیافه میگیره واسه من انگار من حق اونو میخو رم خیلی اددمای رو ...

ازین ادما که فقط حرص میدن   

من مال پنج سال قبلم بیخود از تو توقع داره قلبم 
دقیقا مثل شوهرمن برادر شوهرم قشنگ پولد رو خرج میکنه واسه زن و بچش اونوقت شوهرمن یکسره حقوق منو خرج م ...

خیلی بده من دیگه بریدم فک کن من خودمو کشتم گفتم با هم خونه نخریم من دوست ندارم بااونا یه جا زندگی کنم ولی کیه به حرف من گوش بده الان مجبورم هر روز قیافه نحثشو نو ببینم کاش حداقل کار میکردم خودم دستم تو جیب خودم بود ولی افسووس