2733
2739
عنوان

دوست ساده من و رل زدنش

| مشاهده متن کامل بحث + 1969 بازدید | 99 پست

لایکم کنید پلیز

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بارها جلسه خانوادگی تشکیل داده بودیم فقط برای مشکل اون...انقدر بداخلاق و بی ادبه مام به زور باهاش همکلام میشیم تو عروسی خواهرش دعوا افتاد با یکیو و ی درگیری مفصل وسط عروسی ایجاد کرد😑😑😑تنها نکات مثبتی که تو پسرعموم دیدم دخترباز نبودنشه و فقط یکبار دیدم از دامادشون عذرخواهی کرد مگرنه هیچ نکته مثبتی تاحالا توش ندیدم

حالا گیر کردم واقعیتو به دوستم بگم یا نه؟از طرفی میترسم روحیش بهم بریزه چون تازه داشت خوب میشد از طرفیم میگم فعلا که خیلی وابسته نیستن بهش بگم بهتره تا مثلا 6 ماه دیگه 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2728
2738

بهش بگو 

بعدا دیگ چ فایده داره الان اگ بگی ممکنه افسرده شه ولی بعدااگ بگی یاخودش بفهمه شاید خودکشیم بکنه

اونوقت تو میمونیو ی عذاب وجدان بزرگ

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
دوس پسر

عشقم اینکه ساده نیست😐

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑
بارها جلسه خانوادگی تشکیل داده بودیم فقط برای مشکل اون...انقدر بداخلاق و بی ادبه مام به زور باهاش هم ...

بگو به دوستت.تا اونجایی که دوستتو من شناختم تاشش ماه دیگه ،شش ماهه حاملس😕

2706