2733
2739

به كرّاااااات

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید شما بعد چندروز از قط قرص پریودمیشی من همیشه بعد 4 یا 5 روز ولی الان 13 روزه نشدم واسه شمام پی ...

منم همون ٤ يا ٥ روز دقيقا بعد از قطع قرص

ببين اين قرص نميدونم چرا بعد از دوماه كه استفاده ميكنم ماه سوم دو بار پريودم ميكنه 

من دى و بهمن رو خوردم و مرتب سر وقت شدم

ولى اسفند كه خوردم يه بار ٢٠ اسفند پريود شدم يه بار ٥ فروردين يعنى تو يه دوره دو بار شدم

قطعش كردم ولى از ٥ فروردين به اينور پريود نشدم كه دوباره شروع كنم

شما باردار نيستى كه عقب انداختى؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
منم همون ٤ يا ٥ روز دقيقا بعد از قطع قرص ببين اين قرص نميدونم چرا بعد از دوماه كه استفاده ميكنم ماه ...

نه 4 یا 5 روز قبل تست گذاشتم منفی بود دیروز لک دیدم گفتم دیگه امروز میشم که امروزم قطع شده من تنبلی دارم میترسم علائم یائسگی باشه نمیدونم والا چندین ساله میخورم اصلا تا حالا پیش نیومده اینقد طول بکشه

2738
نه 4 یا 5 روز قبل تست گذاشتم منفی بود دیروز لک دیدم گفتم دیگه امروز میشم که امروزم قطع شده من تنبلی ...

به نظرم آزمايش بده شايد تست نشون نداده

این بخورم مشکل نداره چون تو اقدامم  

نه عزيزم اگه دكتر داده بخور