2737
2734
عنوان

خداازمادرم نگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 59 پست
چقدر شد هزینه جهیزیه ات؟ چند وقته رفتی سر خونه زندگی خودت؟

۱۵ تومن شوهرم داد۱۰ هم خودم .مادرم میگه شدن ۳۰ تومن .من باور نمبکنم اینا ۱۵تومن هم نیستن

تورو خدا دعا کنید یه پسر خوشکل وسالم بدنیا بیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محبت نمیکنه به دخترا

خب یه جور دیگه حلش کنین 

این یه مشکل بزرگه   متاسفانه    اون اینجوری بزرگ شده ولی نگو خدا ازش نگذره  گناه داره ...🌹🌹

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728

فقط جلو همسرت اصلا از مادرت و جهیزیت بد نگو 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2740
مارکای  بندری

دیلم و گناوه؟اخه اوناهم گرون شدن گلم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

خب مساله‌ی شما جهیزیه نیست. الان احساس تو به این جور مادری عوض نمی‌شه. مادرت هم عوض نمی‌شه. باید بپذیری این شرایطو، رابطه رو کم کنی تا آرامش بگیری.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
یخچال و گاز و ماشین لباسشویی و فرش میشه 15حتی ایرانی

یخچالو شوهرم خرید ۱۵تومن .گازم شد۹۰۰ لباسشویی خودم حریدم ۴۵۰۰

تورو خدا دعا کنید یه پسر خوشکل وسالم بدنیا بیارم

درباره‌ی این حس و احساست با خانواده‌ی همسرت حرف نزن ولی نقش هم بازی نکن. از یه جایی به بعد جدی بهشون بگو من یک خانوم مستقل و قوی هستم اصلا با تنها بودن مشکل ندارم. می‌خوام توی خونه‌ی خودم تنها باشم به کارهام برسم.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2706