2737
2739
دنبال یه راه حلم نه سیخ بسوزه نه کباب

بگو گوشیم دست دوستم بوده از حسودیش بلاک کرده من خبر نداشتم هی گفتم تو بهم پیام نمیدی خودم از دست تو ناراحت بودم که چرا پیام نمدی الان فهمیدم بلاک شدی شاخ دراوردم 😂  یا بگو ترسیدم پیام بفرسی اخه گوشیم بابام گرف یهو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میتونه حضوری بیاد 

شمام دیگه یاد بگیر همه پلهای پشت سرتو خراب نکن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
بگو گوشیم دست دوستم بوده از حسودیش بلاک کرده من خبر نداشتم هی گفتم تو بهم پیام نمیدی خودم از دست تو ...

نمیشه بابا خودم گفتم الان بلاکتم میکنم بعدم سریع از همه جا بلاکش کردم

چقدر از این واژه دوست پسر بدم میاد ..خیلی وقیحانه است🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ناموسا اینجور نیس؟؟؟😂😂😂😂😂😂

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

چند روز دیگه تو تل گرام از بلاک درش بیار اگرم پی ام داد و درباره بلاک گفت بگو کار بی فایده ای بود منم ان بلاک کردم ریپورت نشی

لطفا تو این شب دعا کن منم که یه نفر بلاکم کرده برگرده باهام اشتی کنه

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
2706