2733
2739
اها مرسی . باید خیلی خوشمزه باشه و به نظرم خییلی سالمتر از زولبیا و بامیس.

لگیمات شیرینیه ولی کبه نه ،،با برنج درست میشه و در نهایت سرخ میشه داخلش هم مواد هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لگیمات شیرینیه ولی کبه نه ،،با برنج درست میشه و در نهایت سرخ میشه داخلش هم مواد هست

واجب شد حتما یه سفر بیام خوزستان😁😁

نوش جونتون. التماس دعا

کیتی جونم 😊با کار بری جدید اومدم.😊
2731
لگیمات شیرینی هست  ولی کبه لایه ی بیرونیش برنج هست ک سرخ شده  داخلش هم موادی مث کشمش و ل ...

آها مرسی عزیزم

حسابی دلم خواست برم بپزم😆

کبه رو میشه به عنوان غذا خورد؟یا پیش غذا؟

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
ما خودمون ب عنوان پیش غذا درست میکنیم  حتما درست کن 👌👌👌👌👌👌

مرسی عزیزم

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2738
دستور کبه رو میدی؟

گوشت چرخ کرده=250گرم
    برنج =یک بیمانه
نخود لپه =به میزان دلخواه
    پیاز =یک عدد بزرگ
    جعفری خرد شده
ادویه فلفل سیاه نمک
    روغن برای سرخ کردن
پیاز را کمی تفت میدهیم گوشت را اضافه میکنیم +ادویه+فلفل سیاه +نمک+نخود لپه پخته شده+جعفری
وقتی برنج پخت ان را ابکش می کنیم و انرا از چرخ گوشت رد میکنیم
 تا خمیر مانند بشه بعد کمی از برنجها بر می داریم توی دستمون پهن میکنیم وازمواد گوشتی مقداری وسط ان می گذاریم ومیبندیم به طوری که مواد برنجی دور تادور مواد گوشتی را بگیره
بعد روغن را داغ میکنیم وکبه ها را یکی یکی سرخ میکنیم وگرم گرم نوش جان می کنیم فقط توجه کنید موقع سرخ کردن کبه ها در ما هیتا به به همدیگه نچسبند

نوش جونت  لطفا دستور پختشو بگو

گوشت چرخ کرده=250گرم
    برنج =یک بیمانه
    پیاز =یک عدد بزرگ
    جعفری خرد شده
ادویه فلفل سیاه نمک
    روغن برای سرخ کردن
پیاز را کمی تفت میدهیم گوشت را اضافه میکنیم +ادویه+فلفل سیاه +نمک+نخود لپه پخته شده+جعفری
 تا خمیر مانند بشه بعد کمی از برنجها بر می داریم توی دستمون پهن میکنیم وازمواد گوشتی مقداری وسط ان می گذاریم ومیبندیم به طوری که مواد برنجی دور تادور مواد گوشتی را بگیره
بعد روغن را داغ میکنیم وکبه ها را یکی یکی سرخ میکنیم وگرم گرم نوش جان می کنیم فقط توجه کنید موقع سرخ کردن کبه ها در ما هیتا به به همدیگه نچسبند

وقتی نوشتی منم لایک کن بخونم مرسی

گوشت چرخ کرده=250گرم
    برنج =یک بیمانه
    پیاز =یک عدد بزرگ
    جعفری خرد شده
ادویه فلفل سیاه نمک
    روغن برای سرخ کردن

دستور کبه رو گذاشتی لطفا ریپلایم کن  نوش جان

گوشت چرخ کرده=250گرم
    برنج =یک بیمانه
    پیاز =یک عدد بزرگ
    جعفری خرد شده
ادویه فلفل سیاه نمک
    روغن برای سرخ کردن

گوشت چرخ کرده=250گرم     برنج =یک بیمانه نخود لپه =به میزان دلخواه     پیاز =یک ...

مرسی عزیز دلم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕