2737
2739
عنوان

یه چیز عجیب !!!

285 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من یه پیامیو تو تل به دوستم دادم همیشه میشد ویرایشش کنم الان میخوام پیاممو ویرایش کنم گزینه ویرایش فقط واسه این مخاطبم نمیاره درصورتیکه همیشه میاورد واسه بقیه گزینه ویرایش میاره عجیب نیس بنظرتون ؟!

خدایا داده ونداده ات راشکر

پیامت رفته؟

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

شاید خودش تل خاصی داره که این امکانو ازت میگیره

چون من دیدم بعضیا تل و وات دارن پیامی که پاک میکنی براشون میره باز

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
امضات    

😘

واسه عروست دوره کن😂😂😂

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
🤣🤣🤣🤣عه توبی عکستو عوض کردی نشناختم

😂😂😂😁😁😁

پیامت تا نرفته باشه نمیشه ویرایش کرد ببین کنارش یه تیک خورده 

تیک خورده دوروزم ازش گذشته بنظرم نخونده هنوز اگه نخونده چطور این امکانو فعال کرده 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706