2733
2734

من که هم کل دیروز هم کل امروز اینجام 

شوهرمم ساعت ۱۱اومد دیشب

امشبم ۹ میرسه

اخه راننده حاده س

مادرشوهرم چون تنهاس باید بیام پیشش

خواهرشوهرم با مادرشوهرم زندگی‌میکنه 

الان رقته رودهن خونه اون یکی خواهرشوهرم چون نذری داره

منم اومدم‌پیش مادرشوهرمم

جاریمم رقته اصفهان پیش خانوادش

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه قدر پخش و پلا شدید😂😂😂

😜😜😜😜😜فردا میاد من راحت میشم

اصلا دوست ندارم کل روز اینجا باشم 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
من الان باردارم مادرم اینا دورن دوساعت راهن مادرشوهرمم خونش یه بیست دقیقه نیم ساعت راهه. میدونه حالم ...

دقیقا مثل مادرشوهر من .یه کلمه نمیگه چیزی کم و کسر نداری .عوضش تو ظاهررررر اوه اوه یه زبونی میریزه واسم بیا و ببین☺☺☺

2738

وظيفش ك نبوده شمارو دعوت كنه!😐😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
وا ماعین همیم تازه فقط ماه رمصون نه روزهای دیگه هم عمرا نمیگن بیاین یه لقمه نون بخورین تازه یدونه عر ...

نه مادرشوهر من همه رو دعوت میکنه بخدا فقط مارو دعوت نمیکنه میگه‌اونا‌دورن شما نزدیکین همین‌که صدا پاتونو میشنوم بسه برام 

منم برام‌مهم نیست 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
من ک کلاقط رابطه کردم راحت راحت شوهرمم گفت بهت حق میدم قط رابطه کنه معلومه ی کاری کرده ک ناراحتی😍😍 ...

نه من قط رابطه نکردم ولی میدونم زود زود نری  بهتره بجاش شوهرم جمعه ها میره سر میزنه خودش ،قبلا هر پنجشنبه جمعه میرفتیم بعد فقط جمعه شد از وقتیم حامله شدم نرفتم شوهرمم ماهی یبار میره

2706