2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من الان باردارم مادرم اینا دورن دوساعت راهن مادرشوهرمم خونش یه بیست دقیقه نیم ساعت راهه. میدونه حالم بده تهوع دارم یبار نگف بیا پیش من  بهت برسم باز خودم بهش زنگ میزنم حالشو میپرسم خونه اون اشپزی میکنه وگرنه دوتا عروس پیشش داره  زن بزرگیه ولی خب اصلا نمیگه اینچیزارو بهم 

2740

شرایط اقتصادی خیلی بد شده نباید از کسی توقع داشت 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

والا مادرشوهر من ۳ ساله همسایشم یه وعده منو دعوت نکرده تا حالا 

برامم‌مهم نیست اصلا شوهرمم بجا اینکه دعوتش کنه خونه خشکه باهاش حساب کرد 

مادرشوهر اگه مادر شوووهر باشه دعوت‌نمیکنه فقط دعوت میشه😂😂😂😂😂

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

همی الان داشتم تو یه تاپیک دیگه میگفتم وقتی باردار بودم چه کارها که نکردم😂☺

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706