2733
2739
عنوان

گرفتن حاجت تو شب قدر

| مشاهده متن کامل بحث + 33768 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره حاملم

عزیزم‌مبارکه

التماس دعا

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2742
آخی عزیزم موفق باشی 😘

هر جا ک هستید  سالم و موفق و دل خوش باشید🌹❣️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
اره حاملم

آخی الهی عزیزم ان شاءالله فرزند صالحی نصیبت بشه منم چند سال دعا میکنم یکی بیاد خواستگاریم ک ب دلم بشینه اما دریغ از اون موردی ک دوست داشته باشم اگه شد برای منم دعا کن منم برای شما😚

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
2738
مبارکت باشه عزیزم

ان شالله خودت بخری

شب قدر را دست کم نگیرید،من از این شبها خیلی حاجت گرفتم ، خیلی دست به دامن امام علی و پیامبر و حضرت زهرا و امام زمان شدم

الانم ازدواج خواهرو برادرم را میخوام

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
خوش به حالت التماس دعااا

عزیزم معجزه شد ،معجزه 

باورت نمیشه خونه ۵۳۰میلیونی گرفتم حتی توی خواب هم نمیدونستم 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
عزیزم معجزه شد ،معجزه  باورت نمیشه خونه ۵۳۰میلیونی گرفتم حتی توی خواب هم نمیدونستم

خوش به سعادتت منم دعا کن بچه دار شم 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
ان شالله خودت بخری شب قدر را دست کم نگیرید،من از این شبها خیلی حاجت گرفتم ، خیلی دست به دامن امام ع ...

انشالله همه حاجت روا شن خواهر و برادر شما و خواهر منم ازدواج کنن 

منم به ارامش برسم 

ممنون ازت

2706