2737
2734
عنوان

اقا دلم واسه پسرم خیلی تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 68 پست
منم چون میشناسمشون ومیدونم  همچین اخلاقهایی دارن اجازه نمیدم تنها بره خونشون.باحودم میبرم باخود ...

من زمانی ک شوهرم زنده بود نمیزاشتم مادرشوهرم بچمو ببره ب هیچ وجه

ولی از وقتی شوهرم فوت کرده بخاطر این ک اذییتم کنن رفتن ازم شکایت کردن و ملاقات خواستن درصورتی ک خداییش بچمو میدیدن حالا الانم ک بچه رو میبرن بهش حرفو حدیث یاد میدن😔

اره واقعا 

هروقت اومدن ببرن خودتم باهاش برو.بعد ی ساعت به یه بهونه بیارش خونه.کم کم بیخیالش میشن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چون میشناسمشون ومیدونم  همچین اخلاقهایی دارن اجازه نمیدم تنها بره خونشون.باحودم میبرم باخود ...

عزیزم به بچه ات یاد بده که کسی نباید به اندام های خصوصیش دست بزنه اگه کسی ام این کار کرد با صدای بلند بهش بگه نباید دست بزنه بهش 

اینجور شوخی ها خیلی بده😓 متاسفانه آسیب به بچه ها هم می زنه

2731
عزیزم به بچه ات یاد بده که کسی نباید به اندام های خصوصیش دست بزنه اگه کسی ام این کار کرد با صدای بلن ...

بهش یاد دادم.میدونه.یه سری عمش کشیده بود پایین دست زده بود به جوجوش گفته بود این چیه؟اینم گفته بود زشته بی ادب😡دست نزن.خود عمش باخنده تعریف کرد گفتم کاردرستی نکردی.من دیدم بابچه خودت هم این کارو میکنی.فردامیره تو خیابون بهش دست میزنن فکرمیکنه شوخیه.بعد اون یکی خواهر شوهرم ترور شخصیتیش کرد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

من هر وقت خواب بودم و پسرم بیدار می شد شوهرم می برد ش پیش مادرش و خودش بر می گشت منم چند دفعه گفتم اگه بردیش با خودت بیارش اون گوش نمی کرد منم سیاستم عوض کردم و به شوهرم گفت ماه رمضانه مامانت خودش حال نداره تو چرا می بری بچه رو اونجا مامانت خودش گناه  داره و🙄🙄🙄....دیگه بعد از اون هر وقت می بردش با خودش هم می اوردش😜😜

من اگ برم دیگ نمیزارن بیام 

چرانذارن؟یه بهانه بیار پاشو برو خونت.به من انقد اصرار میکنن بعضی وقتها دعوامون میشه.میگم باشماتعارف ندارم که حتما کار واجب  دارم که میخوام برم دیگه.

2738
برای رشد پسرش، خودش روزی نیم ساعت یا یک ساعت پسرش ببره اونجا  اونم خودش پیشش باشه نه پسرش تنها ...

اینم ایده خوبیه ... با خودش بچه رو ببره... آخه اگه مثل پسر من باشه که نیم ساعت کفافش نمیده باید چند ساعتی باشه و بازی کنه بعضی وقتها که میریم خونه مادر شوهرم و زود میخواهیم برگردیم نمیاد و مادر شوهرم هم از خدا خواسته شروع میکنه که آره اون از خداشه اینجا باشه... یه بار میگفت شما برید ببینین باهاتون نمیاد میخواد بگه پسر من اونو بیشتر از من میخواد ... تو این بازیها نباید افتاد چون آدم خودش اذیت ميشه

...Keep Calm and Nothing Else Matters
بهش یاد دادم.میدونه.یه سری عمش کشیده بود پایین دست زده بود به جوجوش گفته بود این چیه؟اینم گفته بود ز ...

متاسفانه بعضی ها واسه شوخی و خنده این کار ها رو انجام می دن اما شوخی نداره گریه داره

من هر وقت خواب بودم و پسرم بیدار می شد شوهرم می برد ش پیش مادرش و خودش بر می گشت منم چند دفعه گفتم ا ...

منم از این کارها زیاد میکنم.لامصب خیلی جواب میده.😁

بهش یاد دادم.میدونه.یه سری عمش کشیده بود پایین دست زده بود به جوجوش گفته بود این چیه؟اینم گفته بود ز ...

مامان من هر جا می رسید جلو همه پوشاک پسرم عوض می کرد منم غر که می زدم می گفت چه اشکال داره پسره ،دختر که نیست😓😓

متاسفانه بعضی ها واسه شوخی و خنده این کار ها رو انجام می دن اما شوخی نداره گریه داره

بی شخصیتن دیگه.نمیدونن چه جوری محبتشونو نشون بدن.من اصلا پیش کسی لباسشو عوض نمیکنم که بفهمه.اما اینا انقد ول هستن که دختر بچه ۴ ساله از دسشویی میاد بیرون جلوی پدرشوهرم وایمیسته دست میکنه تا فیخالدونشو میخارونه.اون بنده خدا هم هی سرشو میندازه پایین یا هی میگه برو لباس بپوش میبینه بچه عین خیالش نیست بلند میشه میزنه بچه رو.چیکار کنه؟مادرباید این چیزارو یاد بچه بده دیگه.

2706