2737
2734
عنوان

بچه ها در مورد مادرشوهرمه

299 بازدید | 29 پست

قبلا مامانم هر چن وقت یبار زنگ میزد به مادرشوهرم و حالشو میپرسید امااادریغ از اینکه مادرشوهرم زنگ بزنه به مامانم 

خلاصه منم به مامانم گفتم بابا هر رفتی ؛امدی داره شما تماس گرفتی اونم باید بگیره دیگه یکطرفه که نمیشه 

حالا مدتیه مامان منم دیگه زنگ نمیزنه 

امروز با مادرشوهرم صحبت میکردم همش میگفت از مامانت چخبر؟خوبن؟خبرشون ندارم خیلی وقته و .......

تو دلم گفتم شمارشونو که داری یه تماس بگیر

اگه بازم اینو تکرار کرد چی بگم بهش؟

فک میکنه فقط همه باید به این احترام بزارن خودش وظیفه ای نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا برعکس رابطه مامان من و مادرشوهرم

هرچند مادرشوهرم وقتی زنگ میزنه انقدر کرم میریزه دیگه مامانم بدش میاد زنگ بزنه

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
2728

بگو مامانم میخواست بهتون زنگ بزنه من نذاشتم.گفتم شاید مادرشوهرم دوست نداره باهاش در تماس باشی اگر میخواست یه بهر بهت زنگ میزد

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

با اجازه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2795998/بیاید-دسته-جمعی-تا-افطار-۱۴-هزارتا-صلوات-بفرستیم?postId=91222875

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2738

خودت جواب خودتو دادی 

هر رفتی 

امدی داره

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

دقیقا مادر شوهر منم اینطوره 

ب مامانم گفتم دیگه زنگش نزد 

مادرشوهرمم اصلا سراغ نگرفت نکبت 

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    

بگو مگه شماره اشو نداری؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706