2733
2734
عنوان

این مبلا چقدر جیگرن.ایرانین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 56 پست
عمم اینا ایجور دارن خیلی بدم میاد از مدلشون😕

چیلا.قشنگن که .ایکشال نداره

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه الان اینجوری مد نیست پس چجوری مده؟ 

مد فضاییه

اینجا کلاس الکی میزارن دقیقا الان اینا مده چیز جدیدتری نیومده هنوز

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
الانم مدن ۲ سال پیش با میز ناهار خوریه ۶ نفرش ۱۲ میلیون خریدن 

وااای.چقدر گرون.بس من نمیتونم بخرم .شایدم تونستم البته.خدا کمک کنه.

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2728

منم ازین مدل مبلا خوشم میاد از استیل متنفررم. خونه ای که بعد عروسی باید برم توش خیلی کوچولوئه بااید حتما مبلای کوچولو و جمع و جور انتخاب کنم تا خونمو باز تر نشون بده هرچی میبینم بزززرررگه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
این مبل ها زو شرکت فیلون می زنه ... خاله من داره این مدل رو

ممنون از راهنماییت.برم تو سایتش ببینم چه خبره

منم ازین مدل مبلا خوشم میاد از استیل متنفررم. خونه ای که بعد عروسی باید برم توش خیلی کوچولوئه بااید ...

استیل کدوما میشه

2738
وااای.چقدر گرون.بس من نمیتونم بخرم .شایدم تونستم البته.خدا کمک کنه.

عزیزم پارچشو خودشون انتخاب کردن جنس پارچه تو قیمتش خیلی مهمه 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
من عاشق خونه اسپرتم خوشم اومد

منم خونه ی اسپرت دوست دارم.پر از رنگای شاد.کاغذ دیواریای اسپرت.صورتی بنفش طوسی زرد.

استیل کدوما میشه

به این مدل مبلا میگن استیل. راحتی نیست

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
واااای خونه ی منم همش اسپورته الان مبل مجلسی دوس دارم بخرم 

از اون تاج دارای گنده بدم میاد خصوصا رنگ چوبش طلایی باشه اصلا بشخصه نمیتونم ارتباط برقرارکنم

مگررررررر کم کار باشه و چوبش سفید  

مامانِ نامی🙍‍♂️