2737
2734
نه نزنی هاااا خیلی قویه مارک‌تیز بر

مارک دیگه ای سراغ دارین؟ چون شنیدم موها رو کم میکنه میخوام بزنم ب صورتم..

بند و وکس به مرور ضخیم کردن موهامو,قبلا اصلا مشخص نبود تو صورتم,الان تیره شده

هر چقد دور باشی, تو نزدیک ترین کسی هستی که تمام مرا بلدی...:)

[QUOTE=91226812]وااااای نههههه سمه برای صورت نزنید اون پودرا فقط مخصوصه پاها و دست و مرکزیه نفوذ کنه ب صورت پوست ...[/QUOTEپوست بدنو خشک نمیکنن؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مارک دیگه ای سراغ دارین؟ چون شنیدم موها رو کم میکنه میخوام بزنم ب صورتم.. بند و وکس به مرور ضخیم کر ...

بعد از وکس و بند روغن مورچه بزن کم میشن. دوبار در روز برای یک روز کافیه.

اول یه کوچولو امتحان کن البته که حساسیت نداشته باشی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
[QUOTE=91226812]وااااای نههههه سمه برای صورت نزنید اون پودرا فقط مخصوصه پاها و دست و مرکزیه نفوذ کنه ...

برای منو ک نکرد

چون پوستم متمایل ب چربه

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
بعد از وکس و بند روغن مورچه بزن کم میشن. دوبار در روز برای یک روز کافیه. اول یه کوچولو امتحان کن ال ...

روغن مورچه رو ب بدن زدم,تقریبا یه هفته,هرسه ساعت یه بار... رو بدنم تاثیر نداشت...

ب صورت هم میزنم ببینم چطور میشه.

ممنون

دپی بزنم پس؟

پوستو خیلیی خشک میکنه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2740
روغن مورچه رو ب بدن زدم,تقریبا یه هفته,هرسه ساعت یه بار... رو بدنم تاثیر نداشت... ب صورت هم میزنم ب ...

باید بعد از وکس و بند بزنی. روغن اصل گیر بیار. توبچگی برای کمرم صدرصد جواب داده. الان کمرم یه تاره مو نداره. کاش کل بدنمو میزد مامانم🤪

باید بعد از وکس و بند بزنی. روغن اصل گیر بیار. توبچگی برای کمرم صدرصد جواب داده. الان کمرم یه تاره م ...

مامان منم بچه بوده مادربزرگش رو کل بدنش مالیده,اصصصصصلا مو نداره...من از عطاری گرفتم,فک کنم انداختن بهم  

مارک دیگه ای سراغ دارین؟ چون شنیدم موها رو کم میکنه میخوام بزنم ب صورتم.. بند و وکس به مرور ضخیم کر ...

عزیزم این چیزارو نزن به پوستت الان غصه موهای صورتتو میخوری ولی چن وقت دیگه یه پوست نازک و پراز چروک ک خیلی بدتره