2733
2734
نه نزنی هاااا خیلی قویه مارک‌تیز بر

مارک دیگه ای سراغ دارین؟ چون شنیدم موها رو کم میکنه میخوام بزنم ب صورتم..

بند و وکس به مرور ضخیم کردن موهامو,قبلا اصلا مشخص نبود تو صورتم,الان تیره شده

هر چقد دور باشی, تو نزدیک ترین کسی هستی که تمام مرا بلدی...:)

[QUOTE=91226812]وااااای نههههه سمه برای صورت نزنید اون پودرا فقط مخصوصه پاها و دست و مرکزیه نفوذ کنه ب صورت پوست ...[/QUOTEپوست بدنو خشک نمیکنن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مارک دیگه ای سراغ دارین؟ چون شنیدم موها رو کم میکنه میخوام بزنم ب صورتم.. بند و وکس به مرور ضخیم کر ...

بعد از وکس و بند روغن مورچه بزن کم میشن. دوبار در روز برای یک روز کافیه.

اول یه کوچولو امتحان کن البته که حساسیت نداشته باشی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
[QUOTE=91226812]وااااای نههههه سمه برای صورت نزنید اون پودرا فقط مخصوصه پاها و دست و مرکزیه نفوذ کنه ...

برای منو ک نکرد

چون پوستم متمایل ب چربه

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
بعد از وکس و بند روغن مورچه بزن کم میشن. دوبار در روز برای یک روز کافیه. اول یه کوچولو امتحان کن ال ...

روغن مورچه رو ب بدن زدم,تقریبا یه هفته,هرسه ساعت یه بار... رو بدنم تاثیر نداشت...

ب صورت هم میزنم ببینم چطور میشه.

ممنون

دپی بزنم پس؟

پوستو خیلیی خشک میکنه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
روغن مورچه رو ب بدن زدم,تقریبا یه هفته,هرسه ساعت یه بار... رو بدنم تاثیر نداشت... ب صورت هم میزنم ب ...

باید بعد از وکس و بند بزنی. روغن اصل گیر بیار. توبچگی برای کمرم صدرصد جواب داده. الان کمرم یه تاره مو نداره. کاش کل بدنمو میزد مامانم🤪

باید بعد از وکس و بند بزنی. روغن اصل گیر بیار. توبچگی برای کمرم صدرصد جواب داده. الان کمرم یه تاره م ...

مامان منم بچه بوده مادربزرگش رو کل بدنش مالیده,اصصصصصلا مو نداره...من از عطاری گرفتم,فک کنم انداختن بهم  

مارک دیگه ای سراغ دارین؟ چون شنیدم موها رو کم میکنه میخوام بزنم ب صورتم.. بند و وکس به مرور ضخیم کر ...

عزیزم این چیزارو نزن به پوستت الان غصه موهای صورتتو میخوری ولی چن وقت دیگه یه پوست نازک و پراز چروک ک خیلی بدتره