2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ساعته گذاشتم تا ساعت, 9 جامیفته خوب؟ 

خب تا اونموقع تیره میشه خیالت راحت

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2728
یعنی میشه؟ 

اره عزيزم ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من  با  مرغ  درست  میکنم  و  تیره  هم  میشه  من  رب  انار  و  کم  نمیزنم  و  مدت  پختشم  طولاتی  مدت میذارم  قشنگ‌ سیاه  میشه و  کلی  هم  روغن  میندازه  گردوشم  ۳۰۰  گرم  اینجورا  میزنم

2740
نیم ساعت آخر در باز بذار با شعله کم بپزه روغن میاد روش

واقعا امتحان میکنم مرسی

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
واقعن؟ بوش چی؟ 

من خوروم یبار پاگشام کرده بودن اقوام همسرم

بوی قرص رو حس نکردم اصلا 

ولی حسابی تیره بود 

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
واقعن؟ 

بله عزیزم

معتقدن که اینجوری اهن بدن هم تامین میشه 

قدیم یسری گویا نعل مینداختن که اونم احتمالا به خاطر اهنش بوده 

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
من خوروم یبار پاگشام کرده بودن اقوام همسرم بوی قرص رو حس نکردم اصلا  ولی حسابی تیره بود

من همینجوریشم از قرص اهن حالم بهم میخوره

خدایا من و عشقمم زودی  مامان و بابا کن😞  
2706