2733
2734
عنوان

😕کباب

484 بازدید | 51 پست

ما تویه اپارتمان زندگی میکنیم بچه فک  کنین تواین ماه رمضون و منم که حامله بوی کباب میاد من هیچی اون بدبختایی که این بو میخوره بهشون چه حالی میشن😕واقعا بعضیا اصلن درک ندارن

پ.ن:کبابشم معلومه گوشته😑مرفه بی درد😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا با این تعریفی ک تو کردی بوش تا اینجاعم اومد

😂😂😂اصن دلم ضعف رف😑

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2731

بعضی چیزا دین نمیخواد شعور میخواد !  

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
2738

همین مونده ب کباب خوردنه مردمم گیر بدیم😑😑 خونه مام چار طبقس هر شب ی بوی خوب غذا میپیچه تو سالن اما تا الان حسرت نخوردم😐

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

نوش جونشون عزیزم حالا شما که بارداری حق داری نیتونی بزنگی کبابی بعد افطار که برات یه پرس کوبیده بیارن ولی به بقیه همسایه ها مربوط نیست شاید بیمار دارن تو خونه که نمیتونه روزه بگیره و ...این که همه هیچ کاری نکنن چون یه عده روزه هستن اصلا منطقی نیست 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706