2737
2734
عنوان

تاپیک مو فرفری سر کاری بود ؟

371 بازدید | 28 پست

چرا همه انقدر میان یه مشکلی رو بزرگ نشون میدن ک دیگه تو فکرت هر کاری بکنی نمیتونی تصورش کنی    تو این تاپیکم اینجوری بود به نظرم بعد ک برخوردای دوستان رو دید قفل کرده .. من یه سوال داشتم می خواستم بدونم خواهرش از کجا دارن میان خب ؟! شاید از یه کره ای دیگر هستند ک اینجوری با اینهمه چیزی ک مشخص هست ک داره اذیت میکنه باز اومدن یکماه اونم از وسط ماه رمضان ؟!! یا اینکه اصلاً تاپیک دروغ بود 

الهی روا مدار ک پنهان ما، از پیدای ما ناستوده تر باشد؛ و در ورای صورتی زیبای ما، سیرتی زشت و ناهموار نهان باشد. یا الرحم الراحمین(بخشی از دعای هشتم صحیفه ی سجادیه)

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2795998/بیاید-دسته-جمعی-تا-افطار-۱۴-هزارتا-صلوات-بفرستیم?postId=91222875

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی گفته دروغه؟

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2728
2738

ن دروغ نبود من ب چشم خودم دیدم دقیقا عین ماجرای استارتر واسه همین ب استارتر گفتم رو نده بهش 

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
خودش اختلال شخصیتی مهرطلبی داره و باعث میشه خواهرش ازش سوء استفاده کنه

چقدر بد ... آخه انقدر دلم سوخت بعد میبینم قفل کرده من شناختی ندارم هنوز ازشون 

الهی روا مدار ک پنهان ما، از پیدای ما ناستوده تر باشد؛ و در ورای صورتی زیبای ما، سیرتی زشت و ناهموار نهان باشد. یا الرحم الراحمین(بخشی از دعای هشتم صحیفه ی سجادیه)

من ی مورد عجیبتر دیدم ک فک نکنم کسی باورش بشه

زن همسایمون ۲۵سالشه و ی دوست از یه استان دیگه داره ک شوهرش دوماهی یبار میاد مرخصی،این دوماهی ک شوهره خونه نیس زنشومیاره میذاره خونه همسایمون بعد دوماه ک برگشت میاد میبره دوباره موقع رفتن میادمیذاره

خداشاهده عین حقیقته

همیشه برام سواله این زن خانواده نداره؟نمیگن کجامیری؟شوهرت نیست بیاخونه خودمون

چیزهایی که موفرفری گفت اصلا عجیب نبود.دور و بر خودم از این آدمها زیادند.ولی من رو نمیدم که سواری بگیرن.واقعا دیدم آدمهایی که فقط و فقط فکر خودشونن و اصلا به فکر آسایش بقیه نیستن.چند بار واسه خودم پیش اومد ولی کنتاک کردم طرف حساب کار دستش اومد.حتی یکی از شهرستان اومد شهر ما بهم پیام زد ما اومدیم قم.منم پیام دادم التماس دعا حرم‌رفتیم ما رو هم دعا کنین.چون طرف و می شناختم.وقتی می ریم شهرشون یک تعارف نمیکنن که بری خونشون.ولی خودشون دنبال مال مفتن.

یک صلوات میفرستی؟
چقدر بد ... آخه انقدر دلم سوخت بعد میبینم قفل کرده من شناختی ندارم هنوز ازشون 

ادمای مهرطلب همیشه مورد استفاده انسان های پررو قرار میگیرن

تقشیر خودشونه باید روحشون رو قوی و بی نیاز از دیگران بکنن 

2706