2733
2739
عنوان

میخوام ببینم همه مثل من تو خواب هوشیارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 87 پست
اهان پس همه همینطورن یه لحظه فك كردم من عجیبم. احساس خاص بودن بهم دست داد😃

😂😂😂

حدود یکی دوهفته پیش یه خواب دیدم از فاصله تقریبا دور داشتم خودمو می دیدم البته قیافمو زیاد خوب نمیدیدم ولی میدونستم خودمم بعد یه تیکه از نگاه یکی دیگه خودمو می دیدم😂😂😂واقعا انگار فیلم بود باز یجا فقط اطرافو میدیدم

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم تو خواب بعضی وقتها میفهمم خوابم دلم میخواد ادامه بدم خواب و بقیه اش را ببینم ولی از وقتی میفهمم خوابم زمان ایست میکنه دیگه انگار کارگردان کات میده  باقیش و نمیبینم

یک صلوات میفرستی؟
2731

من اینجوریم و همیشه که خوابهای خوب میبینم به خودم میگم فعلا بیدار نشو بزار ادامه اشو برم. ولی وقتی کابوس ببینم خودمو بیدار میکنم. اینقدر سر خودم داد میزنم تا بیدار بشم. همیشه هم دقیقه ی نودی بیدار میشم. من حتی وقتی خوابم گاهی وقتها میبینم تو خونه ام و اطرافم چی میگذره. و بخاطر همین همیشه خسته هستم و اصلا انگار نخوابیدم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

بهش میگن رویای شفاف یا رویای آگاهانه منم میتونم کنترل کنم خوابمو واسه همین بیشتر خوابام بی معنی ان  ولی ی مشکلی که دارم اینه از خواب که پا میشم هیچی از خوابم یادم نی

من کلا هر وقت بخوابم خواب میبینم .حتی پنج دقیقه بخوابم.برا خودم و اطرافیان عادی شده.

منم همیشه خواب میبینم خوابامم یادم میمونه انگار شبا هم تو خواب زندگی میكنم 

2706