2737
2734

نی نیم یه ماهس میخوام ببینم  چه میوه ای خوبه و باعث دل درد نی نی نشه. میوه و سبزی چی خوبه. دیشب خیلی رعایت کردم سردی نخوردم اما یساعت از دل درد گریه میکرد کلافه شدم. بگید قشنگ میوه های خوب و...؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بخور بابا.فقط میوه هایی مثل گوجه سبز و خیار و هندونه نخور.من انقد رعایت میکردم فقط سیب و موز میحوردم  بازم دل درد داشت.خواهر شوهرم کمتر مراعات میکرد بچش بهتر از بچه من بود.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738

عرق نعناع زیاد بخور.نفخ شیرتو میگیره.من بعد هر وعده غذا یه فنجون میخوردم‌

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

عزیزم درکل هیچی نخور.😂😂😂😉😉

ببين هر چي رعايت كني اين گريه سر يه ساعت خاص هست ببين فقط رعايت تو باعث ميشه شدتش كمتر بشه عملا حذفش نمي كنه ، موقع دلدرداش اول اينكه صبور باش ، ببري دكتر كوليك ايز ميده كه اگر روش موثر باشه تا ميخوره بهتر ميشه ، بايد سرگرمش كني بغلش كني راهش ببري رو دست برعكس بگيريش سواز ماشين بچرخيد سشوار روسن كني و بازم مي گم صبور باشي 

اين تو اكثريت بچه ها هست 

تو ماشين دور بزنيد تا خوابش بره 

اما خودت بعد از هر وعده غذا زيره سبز اسياب شده بريز تو يه ليوان اب جوش با يه تيكه نبات بخور تا نفخت بگيره ، ميوه زرد آلو اصلا نخور 

سبزي كاهو خوبه 

بقيه سبزي ها نفاخ هستند 

قرمه سبزي نخور 

طالبي خوبه برات 

و ميوه هاي ديگه هم بخور زياده روي نكن 

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻

هر کاری کنی دل دردو میگیره.من انقد پرهیز کردم بعد ۳ ماه رفتم زیر سرم.خودت عرق نعناع بخور به بچه هم کولیک اید و کاراوی میکسچیر بده.عالی هستن.

نه من بچم یکسالشه الان تو این مدت هندونه و خربزه و بادمجون نخوردم خیارم زیاد نخوردم ماست خیار که اصلا نخوردم هنوزم رعایت میکنم بعدازظهر به بعد شیر نمی‌خورم چون شب بچم دلش درد میگیره بعدازظهر به بعد نسکافه و کاکایو نمی‌خورم چون شب خوابش نمیبره شیرموز زعفرون ایناهام شبا نمیخورم

2706