2737
2734
😐😐😐😐 دیرتر یا زودتر

نوشته ترست چیه نوشتم ترسم اینه ک دیرتر بمیرم. یعنی میترسم دیرتر بمیرم. چون اگه دیرتر بمیرم خب مرگ اونارو میبینم. نمیخوام ببینم. میخوام زودتر از اونا بمیرم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیرتر از عزیزانم بمیرم. شاید خودخواهی باشه ولی تحمل مرگشونو ندارم. (دور از جونشون)

اگه ویرتر بمیری که اتفاقا باید مرگشونا تحمل کنی که...جالبه چند نفرم اومدم لایک کردن  

2731
اگه ویرتر بمیری که اتفاقا باید مرگشونا تحمل کنی که...جالبه چند نفرم اومدم لایک کردن    

عزیزم نوشته ترست چیه نوشتم دیر تر بمیرم. یعنی میترسم دیرتر بمیرم چون اگه دیرتر بمیرم مرگ اونارو میبینم. دوس دارم زودتر بمیرم ک نبینم مرگشونو. ترسمو سوال کرد منم ترسمو نوشتم. ارزومو ک ننوشتم ک😅

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
پس دیگه خودخواهی نداره که اگه منظورت این بود

چون به هرکی میگم میگه خب خودخواهیه چون اگه توام بمیری اونا اذیت میشن و اونا درد میکشن. ولی خب من واقعا نمیتونم نبودشونو تحمل کنم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
عزیزم از نظر روانشناسی چ طوری هراس از مرگ و بیماری رو از بین ببریم؟؟؟

ایمان قوی و اعتقاد ب معاد و،، اینک بی اذن خدا هیچ برگی آز درخت نمی افته،،،،،،، نگرانی آز فردا مشکلی فردا رو حل نمیکن ولی آرامش امروز ازت میگیره 

2740