2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زن زندگی هستی تو❤

که فرقشونو نمیدونی

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2740
شنیدم زیرنظر سپاه برنامشو ساختن

کی گفته

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
زن زندگی هستی تو❤ که فرقشونو نمیدونی

باورت میشه منم نمیدونم🤔

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

جفتشون نرم افزار پیام رسان هستن

ک باهاش پیام.متنی و صوتی و تصویری میتونی بدی

ک هزینه اش از پیامک و زنگ کمتر میشه اگ نت داشته باشی

تللگرام روسی هست ک فیلتره باید با فیللترشکن بری

سروش ایرانیه ک ب درد نمیخوره تو ایرانیا ایتا از همه بهتره

اصلا به هم ربط ندارن مثل اینه واتساپ و تلگراٰمو مقایسه کنی

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

فرق دیگه ش اینه که ...چند میلیارد دادن سروش رو ساختن ولی کسی ازش استفاده نمیکنه ..همه تو تلگرامن 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706