2737
2734
عنوان

بچه ها توروخدا ی لحظه بیاین

342 بازدید | 46 پست

سلام دوستای خوبم نماز روزتون قبول دورتون بگردم بچه ها فردا دکتر میخاد جواب اسکن خواهرمو ببینه توروخدا ازتون خواهش میکنم با دلای پاکتون دعا کنین جواب اسکن خواهرم نرمال باشه و پای خواهرم هیچ چیز بدی نباشه خواهرم قبلا شیمی درمانی میشده خواهش میکنم ازتون براش دعا کنین بچه ها ک تنش سالمو سلامت باشه امشب خیییییییلی محتاج دعاتونیم توروخدا خواهرمو یادتون نره 😔 دعا در حق هم خیلی زود جواب میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان شالله به حق همین شب عزیز حال خودت و خواهرت بهتر از همیشه بشه و تنش سلامت باشه🎀🎀

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و آل محمد🎀

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

خدا خیلی مهربونه ، ازش میخوام بیماری از خواهرتون دور باشه و همیشه سلامت باشن💜

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2740

آخی عزیزدلم ناراحت نباش براش آیت الکرسی میخونم و صلوات نذر میکنم

انشالله ب حق این ماه مبارک و شبای قدر، خدا حاجت دلتون رو بده و خواهرت تنش سالم و سلامت باشه انشالله سلامتی و خیر و شادی سر راهتون بیاد الهی امین

🙏اللهم صلی علی محمد و آله محمد و عجل فرجهم🙏

🌺اللهم صلی علی محمد و آله محمد و عجل فرجهم🌺
من سادات هستم . الهی که بحق جدم خواهرت هیچیش نباشه و سلامت باشه 💙

دورت بگردم مرسی فداتشم خواهرم چند ساله ک خوب شده ولی بهویی پاش باد کرد ی دکتر گفت من چیزی میبینم ولی تخصص ندارم ببرینش اسکن هسته ای بردیمش شنبه ک فردا هست قراره جواب قطعیشو بدن ازت خواهش میکنم امشب دعاش کنی ک هیچیش نباشه ب خدا همش بغض میکنم خیلی سخته ایشالا خدا همه مریضارو شفا بده خواهر منم سالم باشه