2752
2734
خب همون شما که دلیل قطع رابطه رو نمیدونی بعضی مدر و مادرا به بچه خودشونم رحم نمیکنن

کشتی خودتو گلم تو خوبی بیخیال 

ما براخودمون میگیم که بالاخره پدرو مادر پسر هم با امیدی بچشونو بزرگ کردن واقعا رفتار بعضی پسرها زشته الان خیلی از بزرگترها به این نتیجه رسیدن ادم یه دختر کورو شل داشته باشه بهتراز صدتا پسر طلاییه 

چون واقعا مردها که بیوفان دیگه زنشونم که هی بخواد کم و زیاد خانواده پسر را برو بیاره که دیگه هیچی  .‌‌

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره کلا بیخیال وقتی بهم تیکه ای بندازن نمیرم چغلی کنم پیش شوهرم خودم همونجا محترمانه جواب محکم ودندا ...

منم‌ بیخیال بودم و به شوهرم نمیگفتم و همش سکوت درمقال توهین ها برای حفظ احترام‌ولی یه روز اومد شوهرم‌بهم گفت اره مامانم راس میگه تو اینجوری بی چشم و رویی...اون روز تمو کارا و حرفای مادرشو بهش گفتم و تازه فهمید چه خبره.گفت چرا تا الان بهم نگفته بودی گفتم نمیخواستم حرمت ها از بین بره دیگه هر کاری کنه مادرش بهش میگم خودشم میگه جوابشونو بده گفتم من نمیتونم جواب بزرگترمو بدم

من اولا شوهرم که مثلا جواب خواهرشو میدادم زبون درازی میکرد من بهش میگفتم من واست ارزش قائلم نمیخوام توروی خانوادت واسی قاطی دعوام نمیکنم بااینکه خانوادتن ولی اگه میخوا ی قاطی شی یابرو اونور مرز یا اینور....بعد گذاشت بعهده خودم

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  
کشتی خودتو گلم تو خوبی بیخیال  ما براخودمون میگیم که بالاخره پدرو مادر پسر هم با امیدی بچشونو ...

نه عزیزم من با قطع رابطه کلا مخاااالفم حتی شوهرمم اگه بگه طقع کنیم عمرا اجزه نمیدم‌شده گاهی اون مونده خونه و قهر بوده و منو بچم‌رفتیم‌خونه مادرشوهرم ولی در کل میگم کسی اگه میخواد رابطه حفظ بشه باید مراقب رفتارش باشه شما حاضری مثلا مادرشوهرت سرت داد بکشه بگه سر تا پات ایراد داره زیر بته به عمل اومدی حتی دفعه بعدی نگاهش کنی؟پس حق بده بعضیا حقشونه تنها موندن

من اولا شوهرم که مثلا جواب خواهرشو میدادم زبون درازی میکرد من بهش میگفتم من واست ارزش قائلم نمیخوام ...

شما میتونی جواب بدی خیلی خوبه ولی من نمیتونم متاسفانه

منم‌ بیخیال بودم و به شوهرم نمیگفتم و همش سکوت درمقال توهین ها برای حفظ احترام‌ولی یه روز اومد شوهرم ...

نه چغلی نمیکنم ولی حرفو که بخوام بزنم جلو خودش پیش میکشم که بدونه چه حرفایی ردو بدل میشه ولی قاطیشم نمیکنم

خیلی خوبه واقعا.من‌بعد از زایمان به شدت کم طاقت شدم

منم کم طاقتم باید همونجا جواب بدم ولی کشش نمیدم همونجا هم تمومش میکنم بیشتر هم این حرفا جلو خود شوهرم اتفاق میفته

ولی اینو بگم خدایی بی احترامی نکردن ومن 

شما میتونی جواب بدی خیلی خوبه ولی من نمیتونم متاسفانه

نه مثلا مادر شوهرت میگه از زیر بوته به عمل اومدی بگو 

ما همه فرزندان آدم وحوا ییم اگه اونا بوته ان آره من اززیر بوته عمل اومدم

میبینی جواب دندان شکن در عین حال بااحترام

خیلی بدم میاد ازش تپش قلب میگیرم اصلا صداشو میشنوم

بله بعضی از مادر شوهرا فک میکنن ما عروسا بچه اشونو ازشون گرفتیم و واسه همین از عروس بدشون میاد

2706