2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2731

موهام دورنگس بالا موهای طبیعی خودم پایین دکلره 

بافتم حال ندارم عکس بفرستم😣

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

اینقد تیره نیست ولی چون موهامو جمع کردم اینجور افتاده

....از رنگی که زیادی از مشکی فاصله داشته باشه خوشم نمیاد 

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2738

خانومایی که موهاتونو روشن میکنید لطفا بگید وقتی مشکیا درمیاد چیکار میکنین؟ من نیم سانت که مشکی دربیاد اعصابم خورد میشه 😭 من زیادی حساسم یا...؟

خانومایی که موهاتونو روشن میکنید لطفا بگید وقتی مشکیا درمیاد چیکار میکنین؟ من نیم سانت که مشکی دربیا ...

من دیگه خسته شدم از بس ریشه هاش دراومد دوباره رنگ کردم

رنگ تیره گذاشتم دیگم رنگ نمیکنم ولی دلم میخواد رنگ روشن 😭

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
هیچی منم مث تو بدم میاد 

من موهامو برا عروسیم نسکافه عسلی کردم

بعد روش رنگ مشکی طبیعی گذاشتم

بعد یکمش که دراومد خودم تو خونه قهوه ای گذاشتم😐

الانم تو فکرم برم مشکی پرکلاغی کنم کلا راحت شم😅 

همه این رنگای متفاوت تو فاصله ی3 ماه با کلللللییی خرج انجام شده خیلیم پشیمونم

من دیگه خسته شدم از بس ریشه هاش دراومد دوباره رنگ کردم رنگ تیره گذاشتم دیگم رنگ نمیکنم ولی دلم میخو ...

وای خیلی رو مخه...بعضیا هستن دکلره میکنن یساااال میگذره ریشه ها دومتر درمیاد بازم میذارن زرد و مشکی بمونه نمیدونم چجور تحمل میکنن من بخدا دوسانت در اومده بود هی میرفتم جلو اینه فحش میدادم به خودم😅

وای خیلی رو مخه...بعضیا هستن دکلره میکنن یساااال میگذره ریشه ها دومتر درمیاد بازم میذارن زرد و مشکی ...

منم اینجوریم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706