2733
2739
عنوان

تاحالا ازین برندا خرید کردین؟

652 بازدید | 27 پست

برا سیسمونی؟

پاتری بارن

لایوود

تویست شیک

حقیقتش خیلی دوس دارم کاراشونو ولی خوب خرید آنلاین ریسکیه.خیلی هم گرونه دلم نمیاد پول بدم بعد بیخود از آب در بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم حضوری بخری خیلی بهتره. 

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2728

من حوله رو مادرکر خریدم خیلی خوب بود ستش رو

شیشه و پستونک هم چیکو

کلاهشم رو سرویسش بود مادر کر 

دوتا ست کلاه و دستکش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نمایندگی ندارن تو ایران.بابا همه سیسمونی فروشیها پر وسایل چینی بی کیفیت شده

کسی ترکیه و ابنا نداری

اونجا عالین هم قیمتاش هم فروشگاهاش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نمایندگی ندارن تو ایران.بابا همه سیسمونی فروشیها پر وسایل چینی بی کیفیت شده

خب آنلاینم که خیلی ریسکه اینجور... از کجا معلوم فیک ندن بهت؟نمیتونی یه ایرانی پیدا کنی خارج از کشور بگی برات بخره بفرسته؟

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2738
من حوله رو مادرکر خریدم خیلی خوب بود ستش رو شیشه و پستونک هم چیکو کلاهشم رو سرویسش بود مادر کر&nbs ...

مادر کر خوبه

عزیزم میشه بگی چند خریدی ستشو؟من پارسال یه ساک لوازم خریدم از مادر کر.امسال سه برابر شده بود😐

مادر کر خوبه عزیزم میشه بگی چند خریدی ستشو؟من پارسال یه ساک لوازم خریدم از مادر کر.امسال سه برابر ش ...

من یادم نیست دقیق راستش اما کیفیتش عالیه

توييست شيك عاليه برا سرويس حولشم من برند ماماس پاپاس گرفتم واقعا كيفيت داره

من ست رو تختیشو ماماس پاپاس گرفتم

2706