2733
2739
عنوان

امیدوار باشم یا نه؟؟ 😔😔😔

937 بازدید | 42 پست

سلام خانوما.

امروز دوازدهمین روز از امپول hcg گذشته .. 

امروز بی بی چک زدم و منفی بدون حتی هاله...

ممکنه باردار باشم یا نه ؟

موعدم هفتم خرداده 😥

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

آره ممکنه باردار باشی باید صبر کنی...

موعدت که شد بی بی بزن اگه منفی شد

یک هفته بعد موعد هم بزن

اگه مثبت شد مبارکه

اما اگه یک هفته بعد پری منفی بود دیگه امکانش خیلی کمه که باردار باشی 

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هوووو کلی وقت داری

شما زدی امپولو تا روز چندم منفی شد؟ بعد مثبت شد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
آره ممکنه باردار باشی باید صبر کنی 

شما با امپول باردار شدی؟ چند روز بعد امپول بی بی مثبت شد عزیزم 😊😊؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب معلومه که الان منفیه حداقل باید 8 خرداد بزنی دختر 

واقعا؟ امیدواررررم کردین 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر زود زدی

من موعدم پنجم هست دو روز پیش زدم منفی بود

خیلی غصه خوردم؛باز گفتم صبر کنم سه روز دیگه بعد موعد بزنم 

حالا صبر کن یکی دو روز بعد موعدت بزن

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
2738

من متاسفانه ماهی که امپول زدم حامله نشدم...انشالله که واسه شما اینجوری نشه ولی ماهی که حامله شدم تا صبح روز قبل موعدمم بی بی منفی بود..پس فرداش مثبت شد

من زدم تا روز موعد پری منفی میشد همش

و دو روز بعد موعد مثبت شد

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
آره ممکنه باردار باشی باید صبر کنی 

ان شاءالله

سارا جان مگه میشه خداچندبار بطلبه شما رو که بیای تاپیک حضرت عباس(ع) و...

صفحه ی ۱۲۲ رو بخون عزیزم

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

عزیزم روز موعدت بیبی بذار با ادرار اول صبح ان شاالله که باردار باشی 

منم دقیقا روز موعد زدم کمرنگ شد دو روز بعدش پررنگ شد ولی امروز لکه خیییلی کمرنگ صورتی داشتم دعا کنید چیزی نباشه قبلنم سقط کردم توروخدا دعام کنید

😊
چقدر زود زدی من موعدم پنجم هست دو روز پیش زدم منفی بود خیلی غصه خوردم؛باز گفتم صبر کنم سه روز دیگه ...

نمیدونم چقد صبرم کم شده.. اخه اینجا دیده بودم از 12 روز بعد امپول هاله انداخته بی بیشون 😓البته من سی روزیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706