2733
2739
عنوان

شوهرم بنظر از دستم خسته میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 30 پست
الان بنظرت چجوری درستش کنم مادر شوهرم منو خ دوس داشت اما الان احساس میکنم دوس داره خفم کنه پسرشم چون ...

خب ب جهنم ک ناراحته عزیزم قبلنا اگر مهربون تر بود چون میخواست زیر زبونتو بکشه الان میبینه دیگه حرف نمیزنی پیشش اینجوری میکنه.ب نظرم توام ناراحتیتو نشون بده تو رفتارت.تازه شوهرتم مشکل داره خاله زنکه دلیلی نداره انقدر تو کار ۲تا زن مداخله کنه

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ب جهنم ک ناراحته عزیزم قبلنا اگر مهربون تر بود چون میخواست زیر زبونتو بکشه الان میبینه دیگه حرف ن ...

به نظرم خاله زنک نیست مادرش بهش فشار آورده...اونم نمیخواسته از اول عقد مشکلات اینچنینی پیش بیاد.

.(عاشق بچه 92)
2731
خب ب جهنم ک ناراحته عزیزم قبلنا اگر مهربون تر بود چون میخواست زیر زبونتو بکشه الان میبینه دیگه حرف ن ...

شوهرم خیلی مامان دوسته. البته منم خ دوس داره ولی نمیدونم با رفتارام و ندونم کاریام کاری کردم ک دور شه اما داره نشون میده ک هیچی نیس و هنوز همون ادم سابقه

عزیزم الان عقدی حرفت برش داره ب نظرم واحد بالایی رو بفروشید با پولش جای دیگه خونه بخرید.با این چیزی ک تو میگی ب پسرش وابسته اس خیلی مشکلات ب وجود میاد.

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
شوهرم خیلی مامان دوسته. البته منم خ دوس داره ولی نمیدونم با رفتارام و ندونم کاریام کاری کردم ک دور ش ...

داره میگه من هنوز همونم اما معلومه فراریه از بحث و چت با من

2738
شوهرم خیلی مامان دوسته. البته منم خ دوس داره ولی نمیدونم با رفتارام و ندونم کاریام کاری کردم ک دور ش ...

عزیزم خودتو سرزنش نکن ب هرحال تو ی دختر جون و بی تجربه بودی،امان از بزرگترای بدجنس

عزیزم الان عقدی حرفت برش داره ب نظرم واحد بالایی رو بفروشید با پولش جای دیگه خونه بخرید.با این چیزی ...

از مادرش جدا نمیشه چون فقط همین یه پسرو داره و با شوهرش همش جنک و دعوا داره. امیدش فقط ب پسرشه

الان بنظرت چجوری درستش کنم مادر شوهرم منو خ دوس داشت اما الان احساس میکنم دوس داره خفم کنه پسرشم چون ...

وا ...یعنی بخاطر تا ظهر خوابیدن و لباس نشستن دوس داره خفت‌کنه؟؟ 

والا بنظر من باید نشون بدی تغییر کردی...که داری خانوم میشی...غذا بپز از خونتون براشون ببر...البته قبلش اطمینان کن که خوشمزس...یا کارای مشابه...

ببین به‌چه دلیل ازت ناامید شدن...اون دلیل رو برطرف کن و امیدوارشون کن ...

زن داداش‌منم حواسش نبود میومد از دوستای نااهلش پیش مامانم تعریف میکرد درصورتی که واقعا زن داداشم شبیه دوستاش نبود ولی مامانم با تعریفای اون، ته دلش خالی میشد و فکر میکرد بهرحال هر کسی شبیه دوستشه...

با همسرت بشین منطقی حرف بزن بدون اینکه قهر و ناراحتی پیش بیاد...

نمیذاره حرف بزنم تا دهنمو باز کنم میگه فراموشش کن من فراموش کردم هیچوقت نمیذاره حرفای دلمو بزنم. دارم ب این فکر میکنم دست و پاشو ببندم دهنشم چسب بزنم تا بذاره حرفامو تموم کنم😂😂😂

واقعا گفتن اين خرفا اونم به مادر شوهر چه خوبيتي برات داره چه قشنگي داره؟؟؟!!!!!!!! بمنم گفته بودي ميگفتم چه دختر تنبلي اه اه افتخار هم ميكنن تا لنگ ظهر خوابه

واقعا زشته 

خوبه ادم اول رفتارشو مطابق با سن و عقلش كنه بعد هم حرفهاشو مزه مزه كنه بده بيرون

من با حرفای دوستان که‌میگن مادرشوهرت فلانه و‌بهمانه موافق نیستم....آخه خودت داری تعریف میکنی که از رو بی تجربگی یه حرفایی میزنی...مادر شوهر شما هم طبیعتا قدیسه و‌معصوم که نیست که قضاوت اشتباه‌نکنه ....شما هم دیگه اصرار نکن که درمورد اون‌موضوع با شوهرت صحبت کنی...بنطر من سعی کن در عمل به شوهرت نشون بدی که‌ خانواده اونو مثل خانواده خودت دوس داری.

تقریبا هیچ مردی نمی‌پذیره که مادرش فلان نقص رفتاری رو داره، پس در این زمینه ، بیهوده زور نزن که اثبات کنی مادرش فلانه‌و بهمانه.

2706