2733
2734
عنوان

توروخدا برام دعاکنید

198 بازدید | 13 پست

دوروزه عقب انداختم پریودیمو با اینکه چیز تازه ای نیست و شوهرم خیلی ضعیفه اما ب معجزه اعتقاد دارم خواهش میکنم تواین شبا منم لاب لای دعاتون دعاکنید

آیهان عشق مامانه😍

ایشاا.. حامله ای عزیزم منم همینطورم درکت میکنم

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

چشم دعا میکنم خدا یه نی نی ناز ، سالم و صالح بهتون ببخشه😍💜

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

توروخدا واسمون دعاکنیداین ماه به حق این شب های عزیز نی نی داربشیم بخدا دیگه ازانتظارخسته شدم دیگه بریدم 

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

عزیزم ب نیتتون ۵۰سوره توحید میخونم الهی ک حاجت روا بشید ودلتون شادبشه 😘

هیچ وقت ناامید نشو باور کن من دو تا زوج اطراف خودم شاهد بودم ک دکتر بشون گفته بود بچه دار نمیشن ولی خدا معجزه کرد وب راحتی بدون حتی یه ویزیت دکتر الحمدلله بچه های سالمی دارن هیچ وقت ناامید نشو همه چیز رو بسپار ب خدا باور کن خدا اگ بخواد غیر ممکن ممکن میشه👌زمانبندی خدا حرف نداره کافیه ما باور کنیم 😘عزیزم دل شاد بشی الهی 

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

اینقدسردعاهام گریه کردم ازخدابچه خاستم چشام ضعیف شدن این ماه خیلی دلم روشنه

عزیزم ب نیتتون ۵۰سوره توحید میخونم الهی ک حاجت روا بشید ودلتون شادبشه 😘 هیچ وقت ناامید نشو باور کن ...

ممنون گلم انشالله خدا هرچی بخوای بهت بده، باورش دارم معجزه رو اگه نداشتم تا الان مرده بودم خدایروز رحمتشوشامل حال همه میکنه اما من الان به یه خبر خوب خیلی احتیاج دارم ، مرسی

آیهان عشق مامانه😍
ممنون گلم انشالله خدا هرچی بخوای بهت بده، باورش دارم معجزه رو اگه نداشتم تا الان مرده بودم خدایروز ر ...

عزیزدلم ممنونم ازت 😘

ان شاالله منتظر خبر خوش هستیم تو این تایپیک☺😘

هم شما وهم کسایی ک منتظرن الهی ب حق امشب حاجت روا بشید همتون 😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

اگه قابل باشم برای مادرشدنتون آیت الکرسی خوندم

لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانمی بعد سالهادعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

سپاسگزارم⁦

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹