2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بیشتراوقات تنهام چون شغلش ازاده حساب کتابم نداره،حداقل ساعت کاری میداشت خوب بود .منم یکم سختمه غذاپختن اماخب درست میکنم شامم همونو میخوریم یا شام درست میکنم ناهارفردا هم همونو میخوریم

میشه با دلهای پاکتون یک صلوات برای مادرم بفرستین؟🌹یکسال از آسمانی شدنش میگذره😔
نه زیاد.چطور؟

دختر منم کوچولو بود یه مدت دل درد می گرفت و خلاصه بیشتر و بیشتر شد بردم دکتر پرسید آب دهنشم شبا میاد گفتم اره گفت خانم انگل داره (کرمک)تو سن پایین گفت طبیعیه بچه ها سریع میگیرن و شربت داد تا ۳ روز دادم خوب شد برای همین پرسیدم ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2731

نمیدونم والله این یبوست داره بدجور.تو دستشویی میگه مامان نمیتونم جیش کنم.منظورش دستشویی بززگه.البته زور میزنه میاد یکم ولی باز درد داره.بعد نمیدونم چرا خودشو جم میکنه مثلا

من ولی شوهرماموریت وشیفت نیس تا۸شب سرکاره وبعدم دوساعت تی وی وبعدم خواب  میره تا فرداشبش ساعت ...

دقیقا مثل من خودمی

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧
2738
نمیدونم والله این یبوست داره بدجور.تو دستشویی میگه مامان نمیتونم جیش کنم.منظورش دستشویی بززگه.البته ...

دکتر پس واسه چیه 

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧
نمیدونم والله این یبوست داره بدجور.تو دستشویی میگه مامان نمیتونم جیش کنم.منظورش دستشویی بززگه.البته ...

دختر منم سه سالش بود موقع مدفوع دلدرد داشت و بیشتر به شکم میخابید ، زود به زود قهر میکرد

ازمایش مدفوع مشخص شد عفونت روده داره ، شربت داد ، سه ماه طول کشید تا کاملا رفع شد

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

منم تنهام با دخترم اکثرا ,غذا ميپزم ,همه کارا  رو معمولا خودم انجام ميدم ,تا جايى که بتونم 

مثلا يه بار دخترم مريض بود نوبت دکتر داشتم 11شب,شوهرم خواب  بود ,آژانس گرفتم بردمش دکتر 

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
2706