2737
2739
عنوان

عقاید هر کس به خودش مربوطه

421 بازدید | 30 پست

سلام خوبید 

یه سوالی چند وقته ذهنمو درگیر کرده البته به لطف دوستای نی نی سایتی  

خیلی میبینم که گفته میشه عقاید هر کس به خودش مربوطه این افراد در قیامت چطوری به اعمالشون رسیدگی میشه مثلا

یه عده عقیدشون بر روزه نگرفتن یا نماز نخوندن هست اینا چی میخوان به خدا بگن یعنی میگن به خودم مربوط بود  

پس چرا گناه تارک صلاه خیلی بزرگه آخه با هم جور در نمیاد

خدا شاهده هدفم فقط اینه که به جواب برسم اگه بحثی پیش بیاد قفل میکنم اولین بارمه تاپیک با این موضوع میزنم چون جراتشو نداشتم تا الان  

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید یکی مسلمان نباشه😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731
2738

عزیزم به خودشون مربوطه و به خدای خودشون

تو قیامتن خودشون جواب میدن به خدا نه بقیه 

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟

اینجا قدیما بهتر بود

ولی الان حقِ دخالت نداری وگرنه شکمتو سفره میکنن

در اصل خدا خودش فرمان داده به امر به معروف و نهی از منکر

کلا نه فقط فضای مجازی هیچ کجا جرئت نیس پیشنهاد بدی به کارایی که خدا تکلیف کرده برات

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706