2737
2734
عنوان

چقققققدر ميتونن عقده باشن😏

510 بازدید | 47 پست

چقد دامادمون و خانوادش عقده اين 

با اينكه فاميليم يكم سر عقدشون بگو مگو داشتيم ك نود درصدم مقصر خودشون بودن ميخواستن هرچي گفتن ما بگيم چشم 😕

حالا گذشته ها گذشته 

يه پسر خاله داره همه جوره پسر خوبيه 

ازونايي هم نيس ك خودش دنبال دختر بگرده خانوادش براش بايد پيدا كنن 

اينام همه جا دنبال دخترن حتي تو مراسم يكي از فاميلا رفتن يكيو پيدا كردن بعدا فهميدن طرف خودش دوس پسر داشته 

بعد از كرم و كينه ش نمياد مثلا منو معرفي كنه با اينكه ميدونه منم الان قصد ازدواج دارم 

😏

حالا قسمت هرچي باشه همون ميشه مهم نيس ولي بدم اومد از كارش خودش پسر خوبيه خانوادش حيلي بدبخت و عقده اين اونم دنباله رو خانوادشه 

به هر حال به قول اون ضرب مثل 

كار خوبه خدا درست كنه سلطان محمود خر كيه😏

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي مارا به وجد مياوردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😕😕😕😐😐😐😐😐😐😂😂😂😂😂

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2738

شاید شما معیارهایی رو که اونها میخوان ندارید .شاید فکر میکنن خانواده ها بهم نمیخورن ! خب وقتی تو ازدواج قبلی بحث داشتید حق بدید که نخوان وصلت دوباره بکنن چیز عجیبی نیست .حالا چون شما رو پیشنهاد نمیدن نمیشه گفت عقده این که !

2706