2733
2739
ها :/

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2804895/حاجت-روا-بشید?postId=91489191

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
سلام علیکم خیات،،،،شخبارچن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2804895/حاجت-روا-بشید?postId=91489191

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الحگوووووولی یااا عرب 

شخیرچ؟؟؟؟؟؟

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2731
اون تاپيك تو محشر بود😆 چرا پريود نميشم كلافه شدم😝

هرچيه ازاين تاپيك خيلي پر مضمونتره 😇

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
منم به جرات میگم مزخرفترین و بیکارترین و بی ادب ترین کاربر نینی سایتی

شما لطف داري

خوبه ادم قدرت انتقاد داشته باشه

بااين طرز برخوردتون سطح شعورتون رو نشون دادين

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
از بهمن ۹۶ اینجام و شما میتونید مدال بی ادب ترین وبی شخصیت ترین ادم روی کره زمینو بگیری. تبریک میگم ...

تاريخ عضويتت كه اينو نميكه عزيزم😊 شما خوبي

2740
شما لطف داري خوبه ادم قدرت انتقاد داشته باشه بااين طرز برخوردتون سطح شعورتون رو نشون دادين

انتقاد؟؟؟؟؟

رسما به شعورشون توهین کردی!!!!!

با اینکار شعور خودتم زیر سوال بردیااااا

تو که با یه تاپیک مشکل داری ببین مادرشوهرت چی میکشه وااای

راستی زنده ست؟؟؟ یا کشتیش؟؟؟

خب دارن صحبت میکنن دورهمی چقد حسودی توووو

مجبور نیستی بخونی که!!!!

عجباااا

بخدا قسم مریضی

از همینه هورمونات بهم ریخته پریود نمیشی

کمتر حرص بخور

زندگی کوتاهه