2733
2734

دقیق میگید؟مثلا تاسعونه!سیسمونی!شام دادن بعد از تولد بچه  به فامیلا!گوسفند کشتن؟

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شام دادن هس...ولی ما ندادیم😐تو این گرونی 

سیسمونی رو هم که مامانم خرید ...

یه هفت شب ساده گرفتیم میوه شیرینی دادیم فقط تموم شد

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
2738

هیچ چیزی رسم نیست هرجور ک خودت دوس داری زندگق کن.من مامانم برام سیسمونی کانل خرید ولی نذاشتم برا خودم طلا بخره ولی واسه دخترم خرید.گوسفند هم پدرشوهرم کشت.ی مهمونی هم تالار خودمون گرفتیم

گوسفند کم کمش میشه۲تومن....ما جاریم اینا مرغ سربریدن اون موقع مرغ۵تومن بود حالا شده۹من شاید مرغ رو زنده کرایه کنم بعد پسش بدیم😊😊😊😊عین توفیلما😂😂😂😂😂بی نمکم خودتونید

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞

سیسمونی و پدر و مادر می خرن با عشق برای بچشون

بهتره از وسایل ضروری و لباس نوزادی برای تو خونه و بیرون

و یه تحت کوچد کنار پدر و مادر شروع کنی

و تخت و کمد و وسایلای دیگه رو‌کم‌کم بگیری

وقتی چند ماه از نواد گذشت و‌هم خودت بهتر شدی و خم نی نی بزرگتر شد یه مهمونی بگیری 

دوران بارداری هم یه دور همی زنونه و خانوادگی یا دوستانه بگیر تا اونا هم کادوهای مناسب برای نی نی بیارن

و هر چی اسونتر بگیری راحت تری

مهم ارامش مادر و نی نییه

خدارو شکر برای ما سلیقه ایه هر کی هرکاری دلش بخواد میکنه 😥😥😥راحتیم 

دقیقا ماهم هرکی هرکاری عشقش بکشه انجام میده اون وسط درواقع هرکی هرجور راحته

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

خیلی درگیر رسم و رسومات نشو. هرکاری عشقته انجام بده.

ما که فقط سیسمونی داریم که اونو هم پولشو جدا گذاستم دست مامانم هر وقت لازم بود برامون تهیه کنه. طفلی واسه جهیزیه مگه کم بهش فشار اومده

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.