2733
2739

سلام خانوما شما که سزارین شدید بیمه تکمیلی تا چقدر هزینه رو بهتون داد؟و هزینه های ازمایش و سونو دارو رو هم بیمه تکمیلی قبول میکنه؟

درضمن چقدر باید از تاریخ بیمه گذشته باشه من تازه میخوام بیمه تکمیلی بگیرم بعدش واسه بچه اقدام کنم

من بیمه تکمیلیم ایرانه توبرگش که نوشته شامل میشه جاهایی که طرف قرارداده که پول نمیدی جاهاییم که طرف قرارداد نیست ضمیمه میکنیم میدیم بیمه بهمون برمیگردونن

مادرشوهرمم همین بیمس ۲سال پیش زایمان کرده ۳میلیون همون اول داده به بیمارستان بعد فیشاشو برده پس گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ما بیمه البرز بودیم واسه زایمان باید 6 ماه از تاریخ بیمه میگذشت.هزینه سزارین 3 تومن بود که نصفشو دادن.آزمایش و سونو و دادن البته بعضی سونوها آزاد حساب میشه که بیمه اونا رو نمیده.

کلا هر بیمه ای یه سقف پرداخت داره.باید سقف پرداخت بیمه مورد نظرتون رو حتما ببینید.

مثلا سقف ویزیت ما 200 تومن بود.یعنی طول سال تا 200 تومن ویزیت دکترایی که من رفتم رو پرداخت کردن.واسه بچه و شوهرمم جداست

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
ما بیمه البرز بودیم واسه زایمان باید 6 ماه از تاریخ بیمه میگذشت.هزینه سزارین 3 تومن بود که نصفشو داد ...

با این حساب واسه شما رو کم دادن نصف هزینه بیمارستان طبق گفته خانومایه اینجا بیمه باید کل هزینه بیمارستان رو.بده 

عزیزم بستگی به نوع بیمه داره و اینکه کدومش رو انتخاب کرده باشین

ما بیمه دانا هستیم آزمایش رو کلا میده 

ویزیت و سونو و دارو رو هم تا 85 درصد میده 

برای زایمان هم تا 6 میلیون میده 

و خدایی که به شدت کافیست.