2733
2739
منم‌خیلی موافقم با این حرفت

به حرف کسی توجه نکن.اگه قرار نیس اون بچه خوشبخت بشه همون بهتر که به دنیا نیاد.البته وظیفه ماست که وقتی شرایط نداریم مراقبت کنیم .ولی دیگه اتفاقیه ک افتاده

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
خواهش میکنم . ترس عذاب وجدان و مهمتر درد سقط خیلی دارم

درد سقط لحظه ایه ولی عذاب وجدان همیشگی اگه شرایطشو داری اینکارو نکن خدا حتما صلاح دیده که این نعمتو بهت داده 

همینطور که صلاح مارو تو ندادن دیده

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حرف کسی توجه نکن.اگه قرار نیس اون بچه خوشبخت بشه همون بهتر که به دنیا نیاد.البته وظیفه ماست که وق ...

از کجا اطمینان داری که خوشبخت نمیشه؟؟؟

واقعا نمیدونم ما آدما چجوری به خودمون اجازه میدیم درمورد مرگ و زندگی یه انسان تصمیم بگیریم...کجای این انسانیته؟؟؟

از کجا اطمینان داری که خوشبخت نمیشه؟؟؟ واقعا نمیدونم ما آدما چجوری به خودمون اجازه میدیم درمورد مرگ ...

عزیزم من روی سخنم با استارتر بود.و حتما خودش شرایط زندگیش رو میدونه که این تصمیمو گرفته.وگرنه هیچ مادری دلش نمیخواد بچه شو پاره تنشو از بین ببره

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
2728
به حرف کسی توجه نکن.اگه قرار نیس اون بچه خوشبخت بشه همون بهتر که به دنیا نیاد.البته وظیفه ماست که وق ...

شاید درحال حاظر شرایط ایشون جور نباشه ولی میتونه تضمین کنه که همیشه اینطوری میمونه وبچه که به دنیا میاد بد بخت میشه یا با شرایط فعلش همیه چیرو میسنجه

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  
شاید درحال حاظر شرایط ایشون جور نباشه ولی میتونه تضمین کنه که همیشه اینطوری میمونه وبچه که به دنیا م ...

هر کسی صلاح خودش و زندگیشو بهتر میدونه

2740
اینا خرافات نیست واقعا گناه داره...همه چیزم قرارنیست تو این دنیا تکلیفش معلوم شه...

وقتی نمیتونی مسئولیتش درست انجام بدی ظلم درحقش کردی

گناه چیه

گناه اونه بچتا نتونی اونجوری که بخوای براش کار انجام بدی

تقاص واینام خرافاته 

الان بارداری؟ 

بله

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2706