2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شنیدم زعفران  زرشک  جگر سقط میکنه  ولی تنها راهش قرصه تو داروخانه هست

اره زعفرون غلیظ دم کن

قرصم‌میتونی بگیری 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
 کسی نفهمید😑

ققط شوهرم

هنوزم بعد چند سال هیچکس نمیدونه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

استارتر ، من الان ۶ سالِ منتظر مادر شدنم. همین امروز هم یکی از دوستام خبر باردار شدنشو بهم داد. مبارکش باشه ولی دلم گرفت. 

چقدر هزینه چقدر دعا چقدر تلاش . همش هیچ.

اونوقت تو داری و میخوای بکشی

2740

برا من ۹هفته و دو روز بود که کورتاژ کردم

من با قرص سقط کردم.فک کنم سایتوتک بود

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
2706