2752
2734
عنوان

اولین باره قراره برام مهمون بیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 62 پست

جوجه چینی درست نکن بابا بیکاری؟

قشنگ مرغ مجلسی بپز..فقط ران مرغ بخر و بپز

یه قیمه بادمجون یا قرمه سبزی هم بزار تنگش..

ولی با ژله های تک نفره ی خوشگل..حلوا و شله زرد و سوپ سفره رو رنگین‌کن..میتونی میوه هات رو هم به سیخ بکشی..اناناس بخر چند تیکه کن با تیکه های کیوی و توت فرنگی..یه میوه ابدار مثل هندونه یا خربزه هم بزار

😬😬😬دقیقاااا...من همه اینا رو باید برم سرچ کنم

خب اینجوری که بیشتر استرس می گیری..هرکدوم که بلدی درست کن با کمی دقت بیشتر...غذای کم اما با کیفیت بیشتر بهتره از غذاهای سخت ورنگارنگ استرس زا..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی غذا رو چند نوع نکن.. اذیت میشی نهایت دو نوع... در عوض چیزای دیگه رو ترتمیز در بیار و سلیقه به خرج بده.. همه چیزت رو اماده کن .. قاشق بشقابا.. هر چی که فکر میکنی لازمه رو داخل یه کابیت اماده بذار.. داخل بشقابا دستمال تا شده بذار.. خلاصه به چیزای ریز دقت کن 

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2731

مرغ شکم پر با برنج زعفرونی درست کن قورمه سبزی هم درست کن ژله یا کرم کارامل  دوغ نوشابه یا دلستر ترشی سبزی خوردن سالاد قشنگ تزیینش کن ماست واسه افطارم ابجوش نبات خرما زولبیا بامیه نون و پنیرو سبزی میتونی کباب شامی درست کنی یا اش رشته یا شله زرد یا سوپ جو 

مرغ شکم پر با برنج زعفرونی درست کن قورمه سبزی هم درست کن ژله یا کرم کارامل  دوغ نوشابه یا دلستر ...

وایییی...به یه خانم کم تجربه درآشپزی این همه سفارش...استرس وارد می کنید...گفته باشم..

اسی ژله آلوورا بی رنگه بگیر درست کن..درست که شب.اندازه قالب یخ ببر..  حالا ژله نوشابه ایی رو درست کن یه مقدار که خودشو گرفت قالب های ژله آلوورا رو بنداز داخلش که کف نره هاا همونجا بالا بمونه نصفش بره داخل.. انگار توی نوشابه یخ انداختیی اینم با کلاسه😎😎

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
وایییی...به یه خانم کم تجربه درآشپزی این همه سفارش...استرس وارد می کنید...گفته باشم..

کمکش میکنیم کاری نداره هر نوع دستوری خواست بگه در خدمتیم من کلاس تمام دسره ژله ها و شیرینی ها رو رفتم 

کمکش میکنیم کاری نداره هر نوع دستوری خواست بگه در خدمتیم من کلاس تمام دسره ژله ها و شیرینی ها رو رفت ...

چه عالی..احسنت...اما بهتره دستورهارو یه بار برای خودش قبلا درست کنه بعدبرای مهمونی بکارببره...اما ایشون وقت زیادی نداره...

واای چقدر مهمونی دادن سخته خصوصا به قوم شوهر😂😂😂😂

استارتر جان زرشک پلو گزینه ی خوبیه که بچه ها گفتن ..رون کامل مرغ رو قشنگ سرخ کن و با خلال پسته وبادوم تزیینش کنی خوشگل میشه ..رو برنج هم خلال پسته و زرشک بریزی خوب میشه البته اگه میخوای زرشک پلو درست کنی....سعی کن قشنگ ترین ظروف پذیرایی رو استفاده کنی شیک و باکلاس...ماست وبادمجون کبابی با کمی سیر هم خیلی جواب میده برای مهمونی...باقالی پلو شاید خوب دراوردنش برات سخت باشه و خراب بشه پس بهتره خورشتی درست کنی با برنج ساده...یا میتونی شنسل اماده از بیرون بگیری خونه سرخ کنی از این بسته بندی شرکتی ها نه ها از این باز هاش که معمولا زربال میفروشه با جعفری میتونی تزیینش کنی

😍😍😍
چه عالی..احسنت...اما بهتره دستورهارو یه بار برای خودش قبلا درست کنه بعدبرای مهمونی بکارببره...اما ای ...

خوب اخه خودش گفت راهنمایی کنید منم راهنمایی کردم دیگه دعوام نکن گناه دارم   زن  خوبیم خواستم کمک کنم