2733
2734
عنوان

اوه اوه مامانم به عنوان خواهر شوهر غوغا بپا کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3346 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی یه مادر اینقدر بی حیا و بی عقل؟؟؟!!! قابل باور کردن نیست.

باشه هم گفتنش چه سودی داره؟!

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

اینا همون دخترایبن که ۱۴ سالگی میخوان شوهر کنن میگن از زن سی ساله ام بیشتر میفهمه البته فقط تو یه مورد بیشتر میفهمه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2728

یا خداا😨

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
انقدر احمقه دخترش بیست و چهار ساعت تو کوچه پلاسه اخر یکی میدزدش

اگه تو کوچه هم با همین وضعیت بره قطعا خطرات زیادی در کمینشه 

حتی معذرت میخوام واقعا که اینو میگم خدا منو ببخشه ولی از طرف داداش خودشم در امان نیست چون اونم یه پسر هست که داره به دوران نوجوانی نزدیک میشه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738

جلل خالق والا باورم نمیشه یعنی واقعا همچین آدمی وجود داره 

اگه میگفتی زنداییت شیشتا شاخ داره و سم داره بیشتر باور میکردم دهنم همینجور از تعجب وا مونده 😨😨😨😨😨😨

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

من پسرم هشت سالشه همش همسرم تذکر میده میگه جلوش تاب نپوش  دامن نپوش 

منم گرمه حوصله نمی کنم 

حالا این زن دایی شما چطور لخت می گرده تو خونه جلوی پسر ۱۳ ساله

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ای کاش به داییت بگید نه یه جوری که حالت گلایه از زنش و داشته باشه و....چون الان تنها مساله ای که اهمیت نداره این هست که داییت طرف کی و بگیره الان مهم این که این اتفاق تکرار نشه.... یه ادم عاقل و فهیم با گارد باز بشینه با داییت درباره تربیت جنسی بچه ها حرف بزنه متوجه اش کنه این کار چه ضررهایی داره

مطمئن بودم توی تعریف کردن اغراق کردی، که حالا خودت اشاره کردی شورت و زیرپوش داشته

من همون اولم با شرت برداشت کردم مگه میشه بدون شرت آخه

ولی در همون حدم زشته حلو پسر ۱۳ ۱۴ ساله

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706