2737
2739
عنوان

کسی ازمایش ژنتیک برای بچه دوم داده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6968 بازدید | 76 پست
خب راه حل نداره؟ تا چه سنی اینطوری میمونه. تا اخر عمرش؟

هیچی معلوم نیست الا 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر خالم بجه اولش مشکل داره واسه بچه دوم فت تهران آزمایش ژنتیک دادن خارج فرستادن چون خیلی پولدارن راحت کلی هزینه کردن بهشون گفتن با احتمال کمتر از یک درصد بچه دوم مشکل دار شه ولی بچه دومی کاملا معلوله قادر به هیچی نیست.پدر مادره پیر شدن.تو رو خدا حواست جمع کن 

الان زنگ بزن احتمالا بگن

ب کجا زنگ باید بزنم

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
2731
پسر خالم بجه اولش مشکل داره واسه بچه دوم فت تهران آزمایش ژنتیک دادن خارج فرستادن چون خیلی پولدارن را ...

😣😣😣😣

همون آزمایشگاه کریمی نژاد بگو مشاوره ژنتیک

ما مشگل دکتر نداریم مشگل هزینه داریم میخوام بدونم هزینش چند در میاد 

ن عزیزم ما قرار بود بریم بدیم ک گفتن 750 تومنه هزینه اش ک دیگ ندادیم چون.ناخاسته باردار شدم دومی رو

شما هم این مشگل رو دارید 

2738

خواهر من با پسر عموم ازدواج کرد ازمایش ژنتیک هم دادن بچه اول سالم و الان کلاس چهارم

اما دومی پسر شد و بیماری نادر اس ام ای داشت پن ماهش بود مرد بیماریش ژنتیکی بود

تو بیمارستان همه میگفتن چقدر میگیم ازدواج فامیلی نکنین اینم نتیجش

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
خواهر من با پسر عموم ازدواج کرد ازمایش ژنتیک هم دادن بچه اول سالم و الان کلاس چهارم اما دومی پسر شد ...

ای بابا 

ماهمه فامیلای مادرم فامیل باهم‌ازدواج کردن  خداروشکر هیچ کدوم بچه مریض ندارن 

من‌خودمم شوهرمم پسرعممه خداروشکر دوتا بچه هام سالمن 

اما شوهرم عموشو زن عموش باهم دخترعمو پسرعمو بودن ۴تا از بچه هاش کر ولالن

ماهم برای همین خیلی میترسیدیم ک شکر خدا بچه ها مشکل ندارن

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
ماهمه فامیلای مادرم فامیل باهم‌ازدواج کردن  خداروشکر هیچ کدوم بچه مریض ندارن  من‌خودمم شو ...

خداروشکر شکر گلم

ن عزیزم ما قرار بود بریم بدیم ک گفتن 750 تومنه هزینه اش ک دیگ ندادیم چون.ناخاسته باردار شدم دومی رو

برای بچه دوم خیلی عزیتت  کردن ازمایشو سونوگرافی تحت نظر کدوم دکتری گلم

خداروشکر شکر گلم

فدات ان شالله خدا بچتونو شفابده ب حق علی 

دومی هم‌ان شالله سالم باشه ودلتون‌شادبشه 😍

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
فدات ان شالله خدا بچتونو شفابده ب حق علی  دومی هم‌ان شالله سالم باشه ودلتون‌شادبشه 😍

ممنون عزیز 

2706