2733
2739
عنوان

شما وقتی یه نفر از...

145 بازدید | 14 پست

وقتی یه نفر از همکلاسیا یا دوستای دوران بچگی تونو میبینین و برخوردمیکنین باهم ،چیکار میکنین،سریع خودتونو معرفی میکنین؟یا نادیده میگیرین؟

من چند سری با شوهرم بیرون بودیم دوستا یا همکلاسیامو میدیدم و سریع معرفی میکردم سری اخر شوهرم گفت چرا تو همه رو میشناسی ولی اونا تورو یادشون نیس،حس بدی بم دست داد.

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
گفتم شاید بهتره ادم کلاس بزاره و نادیده بگیره

شاید خیلی تغییر کردی که نمیشناسنت 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اونا اوصولن میان جلو میگن من فلانی ام و ماچ و بوسه . فقط یبار یکی از پسرای مهدمونو تو خیابون دیدم با یه دختری اون موقع باهم خیلی دوست بودیم یعنی جلو زنش میخاستم بغلش کنم انقدر خوشهال شدم   

prove yourself to yourself not others
2740

نه به نظرم خوبه آدم به دوستای صمیمی گذشته ش معرفی کنه خودشو یادآور خاطراتِ خوبه 

من به شخصه برام اتفاق افتاده اومدن معرفی کردن و من نشناختم این بخاطر حافظه داغون خودمه وگرنه از ارزش کار اونی که اومده معرفی کرده خودشو کم نمیشه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
بنظرم با کسانی ک خیلی صمیمی نیستیم محل ندیم

مثلا این اخریه همکلاسیم بود یه شوخیایی داشتیم اون موقه ولی نمیشد بگی دوست بودیم،اره راست میگی نباید بهمه معرفی کرد

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

قبلا یکی از هم اتاقی هام یه دوست پسر داشت که اینا یه مدت گوشی هاشونو با هم عوض کرده بودن 

دختره اومد گالری دوست پسرشو بهمون نشون داد همه هم کلاسی های پسر دانشگاه توی خونه یکی شون جمع شده بودن و شلوار کردی پوشیده بودن و زیرش شلوار پوشیده بودن و این شلوار کردی رویی رو هی با ریتم یه آهنگ مسخره به نوبت بالا پایین میکردنو مسخره بازی در میاوردن فیلم گرفته بودن 😂🤦‍♀️😳😑 

کلا ویدیویی بود که توی خوابگاه منفجر شد

من کلا دقتم روی پسرا خیییییلی پایین بود ولی اونی که از همه مسخره تر بود ولی ظاهرش  نشون نمیداد توی ذهنم موند 

چند سال گذشت

یه بار توی محل کارم بودم همون پسره مسخره همکلاسی دانشگاه که حتی یک بار هم با هم هم صحبت نشده بودیم اومد توی دفترم 

خیلی برام آشنا اومد ولی یادم نمیومد

اون داشت حرف میزد و توضیح میداد من حتی یک کلمه هم به حرفاش گوش نمیدادم

داشتم توی ذهنم حلاجی میکردم اینو کجا دیدم تا اینکه یهو یاد اون فیلمه افتادم شناختمش خنده م گرفته بود داشتم خفه میشدم از نگه داشتن خنده م 

آخر آشنایی دادم بهش ولی منو نشناخت عوضی😂😂😂 نمیشد هم توضیح داد از کجا تو رو یادم مونده لعنتی یه مکالمه مشترک هم نداشتیم😂😂😂😂😂😂😂

منم یادم میاد ولی رو نمیدم کلا خوشم نمیاد از حرف زدن فقط با آشناها راحتم حالا یهبار دوستمو تو اتوبوس دیدم دیگه کنار هم نشسته بودیم من سلام علیک کردم انگار از دماغ فیل افتاده بود پشیمون شدم😔والا من خودم یکی باهام گرم بگیره منم گرم میگیرم ولی بعضیا جنبه ندارن آدم میگه خودشو خیط نکنه

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
2706