2737
2734
عنوان

شمالیه بیاین ،خرید زمین تو شمال

| مشاهده متن کامل بحث + 2914 بازدید | 31 پست
منم واسه ویلا سازی میخوام،متری ۱۰۰وخورده ایم باشه موردی نداره میشه . رضوانشهر دقیقا کجاس؟

والا من فقط شنیدم دقیق نمیدونم فقط میدونم از تهران تا اونجا نسبت به مازندران و چالوس خیییییلی دورتره

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
عزیزان ایشون دویست سیصد متری میخواد قطعه ی کوچیک بااین قیمت خیلی کم پیدا میشه .واسه ویلا ساختن میخوا ...

اره واسه ویلا سازی میخواستم.

پس قطعه ی کوچیک چ قیمتی پیدا میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزان ایشون دویست سیصد متری میخواد قطعه ی کوچیک بااین قیمت خیلی کم پیدا میشه .واسه ویلا ساختن میخوا ...

آره شاید

چون اینایی که من شنیدم همه بالای ۱۰۰۰ متر خریدن

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2728
مرسی عزیزم

عزیز ولی اگه تو تنکابن میخوای تو قسمت دوهزارو سه هزار زمین متری اینقدر هستش قشنگه ولی اگه منطقه های نزدیک ب شهر بخوای خیلی قیمتاش بالاس.بزن اینترنت دوهزارو سه هزارو ببین تو دل جنگلو طبیعت روستاهه دیگه ولی خیلی قشنگه

آره شاید چون اینایی که من شنیدم همه بالای ۱۰۰۰ متر خریدن

اونا زمینای کشاورزیه که چون آب ندارن خشک کردن دارن میفروشن  باید ببینی تغییر کاربری گرفته یا نه  سند داره  یا نسقه  

دوباره به آفتاب سلام کن   
2738
طرف ما ک تنکابن نیس .اتفاقا شوهرم ت  این کاره ولی این قیمت اینورا نیس

یه خونه کوچیک چند اون اطراف نوساز قدیمیش مهم نیست

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

تو ایزدشهر و محموداباد یه سری زمین‌هست موقعیت عالی جای پیشرفت خیلییی خوبی داره شرایط نقد و اقساطم میدن با  سند تک برگ و‌مجوز ساخت من پولشو نداشتم اگه‌میتونید حتما برید بخرید یک‌ماه پیش متری ۱۸۰۰ الان شده ۳ تومن یک ماه بعد ۶ تومنم نمیدن

2706